Jessica Biel (40 l.) i Justin Timberlake (41 l.) świętują swoją 10. rocznicę ślubu. Para właśnie wyjawiła, że potajemnie odnowili przysięgę ślubną we Włoszech latem tego roku. Aktorka pochwaliła się zdjęciami na swoim Instagramie.

Jessica Biel zdradza jakim ojcem jest Justin Timberlake

Jessica podzieliła się kilkoma zdjęciami jej i Justina, w tym jednym z drugiej uroczystości ślubnej w Europie. Aktorka miała na sobie białą sukienkę projektu Giambattisty Valliego, przepasaną czarą wstążką, zaś Justin postawił na letnią stylizację w lnianym garniturze.

Para po raz pierwszy powiedziała sobie sakramentalne „tak” w 2012 roku we Włoszech. Dziś wychowują 2 synów Silasa (7 l.) i Phineasa (2 l.).

10. rocznica ślubu Jessiki Biel i Justina Timberlake’a

Małżeństwo z tobą to przygoda życia! Kocham cię, napisała na Instagramie Jessica Biel. Zaś Justin Timberlake opublikował galerię zdjęć, którą podpisał, „10 lat to za mało! Codziennie sprawiasz, że jestem lepszym mężem i ojcem. Kocham cię tak bardzo ty piękny człowieku”.

Biel i Timberlake demonstrują swoją miłość, gdy nagle…

Para z 10-letnim stażem jest jednym z najbardziej udanych związków w Hollywood. Bez kłótni, zdrad i kontrowersji. Oboje rozwijają się zawodowo i wspierają się w swoich projektach. Oby tak dalej!