Jessica Biel (37 l.) wydaje się nie dbać, że cały Internet aż huczy od plotek o rzekomym romansie jej męża z koleżanką z planu. Justin Timberlake publicznie przeprosił za swoje zachowanie. Mężczyzna przyznał, że nie taki przykład chce dawać swojemu synowi. Jessica natomiast postanowiła nabrać wody w usta i nie komentuje zachowania męża – Timberlake za to jest bardzo aktywny w sekcji komentarzy, pod każdym ze zdjęć swojej żony.

Justin Timberlake ma żonę, o której marzy każdy facet. Tak zareagowała Jessica Biel na plotki o zdradzie

Skruszony Justin Timberlake okazuje wsparcie żonie

Od kiedy światło dzienne ujrzała seria kompromitujących zdjęć przedstawiających kompletnie pijanego Timberlake’a – Justin robi wszystko by ocieplić swój wizerunek i znowu świecić przykładem, jako idealny mąż i ojciec. W mediach aż huczało od plotek. Justin został oskarżony o romans, a na jego niekorzyść przemawiał fakt, że nie miał na sobie obrączki gdy fotoreporterzy przyłapali go w stanie nietrzeźwości. Jessica Biel całe szczęście nie uwierzyła w plotki. Aktorka wie, że Justin jej nie zdradził. Mężczyzna bardzo poważnie podchodził do pełnienia roli męża i ojca.

Timberlake zostawił komentarz pod postem Jessiki Biel na Instagramie. Aktorka, gdy cała sprawa wyszła na jaw nie aktualizowała swojego profilu.

Jessica udostępniła na Instagramie filmik sponsorowany. Jej mąż w sekcji komentarzy wyglądał na zachwyconego. Biel miała na sobie sportowy strój i siedziała na gumowej piłce do ćwiczeń. Jessica oczywiście polubiła komentarz od swojego męża. Wygląda na to, że ich związek jedynie się umocnił.

Do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką z planu. Tej nocy wypiłem zdecydowanie za dużo i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, który chcę dać mojemu synowi – tłumaczył we wpisie mężczyzna

Wokalista bardzo przejął się całą sprawą i nie chciał tego pozostawić bez komentarza. Justin ma bardzo mocny kodeks moralny i kiedy źle się czuje z jakąś decyzją nie chowa głowy w piasek, tylko bierze odpowiedzialność za swoje czyny. Musimy przyznać, że takie zachowanie jest bardzo imponujące.

Justina zawsze uczono, że kiedy popełniasz błąd, przyznajesz się do tego, a ponieważ jego błąd był tak jawny, że uzasadnia to publiczne przeprosiny – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia pary

Para pobrała się w październiku 2012 roku. Trzy lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Silas Randall.

Justin Timberlake wspiera Jessicę Biel na Instagramie:

Jessica Biel

Fot.Instagram/jessicabiel

Myślicie, że Jessica nie przebaczyła mu tak łatwo?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jessica Biel nie daje się zwariować plotkom o zdradzie męża; paparazzi podglądali ją na spacerze z synem (ZDJĘCIA)

Oto PRAWDZIWA reakcja Jessiki Biel na SKANDALICZNE zachowanie jej męża, Justina Timberlake’a

Pierwsze ZDJĘCIA Jessiki Biel po tym, jak jej mąż, Justin Timberlake, imprezował z koleżanką z planu

Justin Timberlake

Fot.Forum/Backgrid USA

Jessica Biel

Fot.Forum/Mega Agency

Jessica Biel Justin Timberlake

Fot.Forum/Backgrid USA