Joanna Koroniewska od ponad 10 lat tworzy z Maciejem Dowborem udany związek. Na Instagramie aktorki można zobaczyć ich wiele prywatnych chwil z córkami: 10-letnią Janinką i 1,5 roczną Helenką.

Joanna Koroniewska nago

Natomiast jeszcze nigdy nie pokazała się w stroju kąpielowym. Można powiedzieć, że jest to debiut nagiej Koroniewksiej. Na zdjęciu aktorka pozuje tylko tyłem, ale i tak widać, że mimo dwójki dzieci nadal prezentuje się nienaganną sylwetką.

Joanna Koroniewska bez makijażu – zdradziła, dlaczego się NIE maluje

Joanna pod zdjęciem śmieje się, że jest narcystyczną duszą, bo za każdym razem, kiedy próbuje zrobić „artystyczne” zdjęcie niemal natychmiast odwraca się do aparatu i  od razu zerka tam „gdzie niby nie powinna”.

Prawdziwą instagramerką to mnie się chyba nigdy nie uda zostać, bo kopia to przecież nie oryginał. Ale jak zawsze liczą się dobre chęci. A tych mam mnóstwo. Więc się nie poddaję! I będę próbować!! I najważniejsze chuda czy nie, z brzuszkiem czy bez WSZYSTKIE jesteśmy wyjątkowe. I nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej! Na szczęście im jestem starsza tym bardziej nabieram dystansu. Do wszystkiego. I idzie mi z tym coraz lepiej

– napisała Koroniewska na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ze mnie to jednak prawdziwa narcystyczna dusza. 🤔🤭Co próbuję zrobić zdjęcie jakich na instagramie wiele, czyli tyłem, z klimatem, a rzeczywiście takie foty ogromnie mi się podobają, niemal natychmiast się odwracam do aparatu, zaczynam się szczerzyć i od razu zerkam tam gdzie niby nie powinnam 😂😂🤭Prawdziwą instagramerką to mnie się chyba nigdy nie uda zostać. 🤦‍♀️🤷‍♀️Bo kopia to przecież nie oryginał. 😂😂🤭Ale jak zawsze liczą się dobre chęci. A tych mam mnóstwo. Więc się nie poddaję! I będę próbować!! I najważniejsze chuda czy nie, z brzuszkiem czy bez WSZYSTKIE jesteśmy wyjątkowe. I nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej! Na szczęście im jestem starsza tym bardziej nabieram dystansu. Do wszystkiego. I idzie mi z tym coraz lepiej.💪✌️Wam też życzę tego Kochane 💛🙌 #szczezuja #wakacje #sesjazdjeciowa #magazyn #czasemmodelka #zawszeaktorka #humorodrana #porannerozkminy #dowborybehappy #polishactress #polishgirl #bikinigirls #bikini #seaside @kasia_paskuda 📷

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Już Pani jest prawdziwą instagramerką 😍👍

Kochana pięknie wyglądasz figura…ulala 😊😊😁ujęcia na tle morza bezcenne ❤️❤️

Pies skradł zdjęcie nr 3 😃 On też jest wyjątkowy 😃❤️

Jaka cudna figura😘

Figura nastolatki 👌😍

Boska figura!

– piszą internauci.

WOW! Joanna Koroniewska już dawno nie wyglądała TAK SEXY! (ZDJĘCIA)

scena z: Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, SK:, fot. Podlewski/AKPA fot. AKPA