Joanna Koroniewska (41 l.) razem z rodziną zamknęła się w domu, ale u nich czas kwarantanny wygląda na pełen domowego ciepła i zabawy. Nie wszystkim fanom spodobały się wygłupy „Dowborów” i na profilu Joasi zaczęły pojawiać się oceniające komentarze. Aktorka w końcu zabrała głos w tej sprawie i nie możemy się z nią nie zgodzić!

Joanna Koroniewska zaliczyła mega wtopę na Instagramie

Joanna Koroniewska odpowiada hejterom

Joanna Koroniewska i jej mąż Maciej Dowbor nie raz dali się poznać jako szczęśliwe i bardzo zgrane małżeństwo. Joasia jest osobą, która ma do siebie ogromny dystans a najgłośniej śmieje się z siebie samej. Od czasu wybuchu epidemii koronawirusa rodzina Dowbor-Koroniewskich nie rusza się z domu, co jedynie potęguje ich kreatywność.

Joanna pojawiła się na Tik Tok’u, gdzie nagrywa coraz więcej filmików, ku uciesze fanów – ale nie wszystkich.

Pod jej zdjęciami zaczęły pojawiać się hejterskie komentarze. Niektórzy z Internautów twierdzili, że Koroniewska ma teraz ogromne parcie na szkoło, a pokazywane przez nią w mediach filmiki czy zdjęcia z rodziną są bardzo sztuczne i robione na pokaz. Aktorka odpowiedziała na krytykę i jasno podkreśliła, że nie ma zamiaru dołować się tą sytuacją, która i tak jest bardzo stresująca dla wszystkich z nas.

Coraz więcej gwiazd i znanych osób walczy z KORONAWIRUSEM. Kto jest zarażony?

Co Cię nakręca do działania?!! Mnie na pewno mnóstwo rzeczy, ale ostatnio to co tutaj robimy!!! Zamknięci w czterech ścianach, często w strachu, to nie jest fajne. Każdy ma prawo do swoich reakcji. Do przeżywania wszystkiego na SWÓJ sposób. NIE dajmy się zwariować. Mam zamiar i BĘDĘ SIĘ UŚMIECHAĆ, będę się wygłupiać z moimi dziećmi tak jak robiłam to wcześniej a takie teksty „życzliwych” na szczęście TYLKO przez moment wyprowadzają z równowagi – czytamy

View this post on Instagram

Co Cię nakręca do działania?!! Mnie na pewno mnóstwo rzeczy, ale ostatnio to co tutaj robimy!!! 🔥❤️🙌 Zamknięci w czterech ścianach, często w strachu, to nie jest fajne. Każdy ma prawo do swoich rekacji. Do przeżywania wszystkiego na SWÓJ sposób. NIE dajmy się zwariować. Mam zamiar i BĘDĘ SIĘ UŚMIECHAĆ, będę się wygłupiać z moimi dziećmi tak jak robiłam to wcześniej a takie teksty „życzliwych” na szczęście TYLKO przez moment wyprowadzają z równowagi. Od razu myślę sobie, że gdzieś tam jest człowiek, może samotny, może pogubiony, może próbuję zwrócić na siebie uwagę… Wiedziałam, że im dalej i dłużej będziemy W TYM RAZEM, tym więcej pojawi się agresji, mocnych słów, ale serio- śmiech?! Wygłupy?!! To powoduje u niektórych AŻ takie reakcje i przemyślenia?!! ZAWSZE będę TAKA! Spadajcie na drzewo CI, którzy przyszli tutaj poprawiać SOBIE HUmor. Taka jestem. Taka będę. Taka byłam. I tak, instagram to moja PASJA- bo mam tutaj TAK WIELE CUDOWNYCH osób, które dają mi siłę, są moim motorem do działania!!! Uwielbiam to miejsce czy się to komuś podoba czy też nie!! Papa hejterze. Życzę Ci tego czego potrzebujesz najbardziej oprócz uwagi- SPOKOJU I ODDECHU ODE MNIE!! 🙌🙌🙌 Dzisiaj czytamy bajki u @mroznerski już o 19.00 a o 22.00 tradycyjnie Domówka u DOWBORÓW!! Już teraz na kanale Dowbory Be Happy zrzucamy naszego live”a z domówki!! 🍾🥂🙌❤️ LINK W BIO. #dowborybehappy #energia #smiech #wspieramypolskiemarki #domówkaudowborów #domowkaukoroniewskich #instanocka #🤍

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Joanna Koroniewska pokazała hejterskie komentarze na swoim profilu

Od razu myślę sobie, że gdzieś tam jest człowiek, może samotny, może pogubiony, może próbuję zwrócić na siebie uwagę. Wiedziałam, że im dalej i dłużej będziemy W TYM RAZEM, tym więcej pojawi się agresji, mocnych słów, ale serio- śmiech?! Wygłupy?!! To powoduje u niektórych AŻ takie reakcje i przemyślenia?!! ZAWSZE będę TAKA! Spadajcie na drzewo CI, którzy przyszli tutaj poprawiać SOBIE Humor. Taka jestem. Taka będę. Taka byłam. (…) Papa hejterze. Życzę Ci tego czego potrzebujesz najbardziej oprócz uwagi- SPOKOJU I ODDECHU ODE MNIE – napisała Koroniewska

Hejterskie komentarz pod zdjęciem Joanny Koroniewskiej na Instagramie

Fot.Screen komentarzy zamieszczanych pod zdjęciem Joanny Koroniewskiej na Instagramie
Instagram/joannakoroniewska

Asia dała jasno do zrozumienia, że zawsze była osobą z pozytywnym nastawieniem i obecna sytuacja tego nie zmieniła. Każdy radzi sobie inaczej z otaczającą go rzeczywistością – aktorka i jej rodzina postanowili, że zamknięcie w domu nie popsuje im wspólnie spędzanego czasu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Koroniewska w BIKINI: Na taki widok mężowi może palma odbić

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor założyli kanał na YOUTUBE!

Lokaj królowej Elżbiety ma koronawirusa? „Codziennie widywał się z królową”

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na łyżwach - Asia wygląda pewniej, niż jej mąż.

scena z: Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Joanna Koroniewska nie raz udowadniała, że ma do siebie ogromny dystans - tym razem również odpowiedziała na hejt pod zdjęciami.

scena z: Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA