Joanna Koroniewska co chwilę rozgrzała internautów na swoim profilu instagramowym, dzieląc się kuszącymi zdjęciami. Aktorka razem ze swoim mężem, Maciejem Dowborem jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i zaskarbiła sobie serca wielu internautów – śledzi ją ponad 630 tys. osób.

„Nie będę ulegać niczyjej presji” – Joanna Koroniewska zdenerwowała się na Instagramie!

Joanna Koroniewska w bieliźnie

Nic dziwnego, że to właśnie Joanna Koroniewska została ambasadorką marki Triumph. Aktorka wzięła udział w kampanią Comfort My Way, która jest celebracją prawa do definiowania komfortu na swoich własnych zasadach i pielęgnowania go we wszystkich aspektach życia.

Każda z nas jest inna, ale w wyjątkowy sposób łączy nas potrzeba komfortu i bycia naprawdę sobą. Każdego dnia, na swoich własnych warunkach. Komfort to nie tylko stan relaksu, to nastawienie do życia i samej siebie. To moja wewnętrzna zgoda na to, jaka jestem. Potwierdzenie, że dobrze mi ze sobą i swoim ciałem – mówi Joanna Koroniewska, ambasadorka kampanii Triumph.

Joanna Koroniewska pokazała idealnie płaski brzuszek! Jak ona to robi?!

Gwiazda może pochwalić się fenomenalną figurą. Natomiast nie ma, co się dziwić, jak Joanna Koroniewska stawia przede wszystkim na aktywność fizyczną i nawet na wakacjach nie opuszcza treningów.