Parę tygodni temu, przy okazji promocji kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”, Sarah Jessica Parker wyjawiła w jednym z wywiadów, że ludzie dziwili jej się, że w produkcji pojawiła się ona z siwymi włosami. Aktorka wyznała wówczas, że kompletnie nie rozumie takiej postawy, bo w końcu srebrna fryzura to symbol dojrzałego wieku. A ona przecież – jak każdy inny człowiek – starzeje się i chce robić to z godnością. Teraz nad siwymi kosmykami zaczęła na Instagramie zastanawiać się też Joanna Koroniewska

TO, co przeżyła Joanna Koroniewska przyprawia o gęsią skórkę!

Joanna Koroniewska o siwych włosach

Żona Macieja Dowbora zauważyła na swojej głowie niedawno nowe, siwe włosy. I choć jest to sprawa naturalna, Asia zdradziła, że otrzymała kilka pseudoprzyjacielkich rad, z których jasno wynikało, że powinna „coś” z tym problemem zrobić. Influencerka zaczęła się więc na forum zastanawiać, dlaczego właściwie komuś jej siwe kosmyki mogą przeszkadzać i że niesprawiedliwym jest fakt, że kobiety wraz z pierwszym srebrnym kosmykiem biegną ukryć go u fryzjera, a mężczyźni dumnie prezentują swoje srebrne czupryny.

Właściwie to dlaczego jest jakaś społeczna presja, że kobiety powinny farbować swoje siwe włosy?! Dlaczego jak taki Dowbor posiwiał to słychać ochy i achy, że to takie męskie, a w przypadku kobiet jest to traktowane jako objaw zaniedbania albo w najlepszym przypadku „poczciwej starości” ?! – napisała Koroniewska.

Joanna stanowczo stwierdziła też, że tylko ona sama może decydować o tym, czy będzie chciała ukryć siwe włosy, czy też zostawi je na dłużej. Nikt nie może nikomu również mówić, co jest sexy, a co nie.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska proszę fanów o pomoc. Skradziono im drogi samochód

Tak mam 43 lata i tak… moje ciało podlega normalnym dla tego wieku procesom! Oczywiście lubię o siebie zadbać, też chcę spowalniać proces starzenia, bo przecież jak śpiewał Freddie Mercury „Who wants to live forever”. Ale na pewno nie będę ulegać niczyjej presji – dodała Joanna.

Aktorka przypomniała także, że na świecie istnieje wiele pięknych i dojrzałych kobiet, które nie wstydzą się swojej siwizny. Gwiazda zwróciła uwagę między innymi na Sarah Jessicę Parker czy Andy Mcdowell.

Zgadzacie się z nią? Uważacie, że powinna zostawić siwe włosy?

scena z: Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na ściance.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na ściance. Fot.Instagram/joannakoroniewska.

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na ściance

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA