Jakiś czas temu media obiegła wieść o rozwodzie Joanny Krupy z Douglasem Nunesem. Jak podawał portal TMZ, jej partner po pięciu latach małżeństwa złożył w Los Angeles dokumenty rozwodowe, za przyczynę rozstania wskazując „różnice nie do pogodzenia”. Następnie modelka potwierdziła doniesienia na swoim Instagramie. Choć fani po cichu liczyli, że to tylko tymczasowy kryzys, a Joanna i Douglas za jakiś czas do siebie wrócą, celebrytka w jednym z wywiadów zdradziła, że jest już gotowa na nową miłość:

Nie zamykam się na miłość. Myślę, że różne sytuacje się w życiu dzieją i nie można mieć przez to poczucia porażki. Trzeba dalej walczyć i jak ma być dla mnie miłość, to będzie. Ale te wszystkie sytuacje czegoś cię uczą.

Joanna Krupa gotowa na NOWĄ miłość? Jest komentarz gwiazdy po rozstaniu

Joanna Krupa zdradza, jakiego partnera szuka

Teraz Joanna w rozmowie z Plejadą zdradziła, jakiego mężczyzny obecnie szuka. Postanowiła rozprawić się też z plotkami, jakoby „leciała na pieniądze” potencjalnego partnera:

Śmieszy mnie to, że w mediach piszą, że ja lecę na kasę i że każdy mój mąż ma mnóstwo pieniędzy. To nie jest tak. Po pierwsze ja sama na siebie zarabiam, sama za siebie płacę za wszystko i to mnie śmieszy, jak ktoś nie zna sytuacji.

Następnie postanowiła utrzeć wszystkim nosa i oznajmić, że od teraz zamierza szukać właśnie takiego partnera, który będzie obsypywać ją prezentami i traktować jak księżniczkę:

Ale teraz właśnie szukam kogoś, kto będzie mnie traktował jak królewnę i będzie na mnie wydawał, jakby jutro już nie istniało. Nigdy nie leciałam na kasę. Zawsze leciałam na miłość, na dobroć. Mam teraz coś takiego, że chcę być traktowana jak princess [księżniczka – ang.] i to, co pisali w mediach, że mam takich facetów, to teraz takiego szukam.

Joanna Krupa zachwyciła nową fryzurą! Fani porównują ją do Heidi Klum (ZDJĘCIA)

pasekkozak

Joanna Krupa została gwiazdą DISCO POLO?! Zaśpiewała zwrotkę i wystąpiła w teledysku (WIDEO)

IG: joannakrupa

IG: joannakrupa

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA