Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka, która swoją karierę zaczynała w sesjach zdjęciowych, również tych rozbieranych. Po sesji dla polskiego wydania „CKM” dziennikarze okrzyknęli ją „polską Pamelą Anderson”. Później zasłynęła dzięki uczestnictwu w popularnych programach telewizyjnych takich jak „Taniec z gwiazdami” i „Top Model”, w którym została prowadzącą i jurorką. Modelka od wielu lat działa aktywnie na rzecz organizacji PETA – wzięła udział w sesjach zdjęciowych w ramach akcji przeciwko torturowaniu zwierząt futerkowych oraz wspiera wiele schronisk dla zwierząt.

Joanna Krupa i Douglas Nunes jednak są razem?! Zaskakujące doniesienia!

Joanna Krupa z nową fryzurą. Modelka zrobiła sobie grzywkę, fani porównują ją do Heidi Klum

Od jakiegoś czasu media huczą od plotek na temat jej związku z Douglasem Nunesem. Para jakiś czas temu zaszokowała wszystkich oświadczeniem o rozwodzie, jednak fani i tabloidy wciąż doszukują się nadziei, że parze uda się naprawić związek i do siebie wrócą. Niezależnie jak potoczą się ich losy, modelka zdecydowała, że rozstanie z mężem to nie jedyna nowa zmiana w jej życiu i zdecydowała się zaszaleć z włosową metamorfozą.

Teraz Joanna Krupa zaskoczyła wszystkich zupełnie nową fryzurą – modelka zafundowała sobie grzywkę, wycieniowała włosy i zmieniła kolor blondu na chłodniejszy odcień. Opublikowane nagranie z fotkami podpisała słowami:

Czas na zmianę w życiu

Fani nie tylko skomplementowali nowy wygląd gwiazdy, ale zwrócili uwagę na jej uderzające podobieństwo do niemieckiej supermodelki Heidi Klum:

  • Wyglądasz jak Heidi Klum
  • Dokładnie jak siostra Heidi Klum
  • Naprawdę najpierw myślałam, że to Heidi dodała

A wy jak sądzicie?

Joanna Krupa została gwiazdą DISCO POLO?! Zaśpiewała zwrotkę i wystąpiła w teledysku (WIDEO)

IG: joannakrupa

IG: joannakrupa

IG: joannakrupa

IG: joannakrupa

Heidi Klum, Reuters / Forum

Heidi Klum, fot. agencja forum

Heidi Klum, The Mega Agency / Forum

Heidi Klum, Reuters / Forum

pasekkozak