Joanna Krupa (41 l.) zawsze mówiła, że chce mieć dziecko, więc nic dziwnego, że kiedy to marzenie się spełniło, nie może się nacieszyć córką. Odkąd modelka została matką, jej Instagram jest przepełniony zdjęciami i nagraniami z Ashą w roli głównej.

Joanna Krupa zaskakuje FORMĄ! Pokazała, jakie ćwiczenia wykonuje

Joanna Krupa „niehigienicznie” karmi dziecko?

Celebrytka nie odpuściła sobie też złożenia życzeń córce z okazji skończonych sześciu miesięcy. Przy okazji opublikowała nagranie, na którym pokazała pierwsze karmienie łyżeczką. Jak przyznała, nie wie, kto był bardziej podekscytowany.

Wszystkiego najlepszego z okazji 6 miesięcy, mój aniołku! Pierwszy posiłek okazał się sukcesem! Nie jestem pewna, kto był tym bardziej podekscytowany… – napisała.

Nie wszyscy jednak podzielają entuzjazm Joanny Krupy. Pojawiły się głosy hejterów, którzy stwierdzili, że sposób, w jaki modelka karmi córkę jest… niehigieniczny. Wszystko przez to, że najpierw sama próbuje posiłku, a później tą samą łyżeczką karmi Ashę.

  • Urocze, ale niehigieniczne.

  • Chodzi o próchnicę, małe dzieci nie mają tego typu bakterii w buzi, a w ten sposób mama przekazuje je dziecku i może mu zrobić krzywdę.

  • Bardzo niehigieniczne, jak mama wcześniej obliże łyżeczkę – piszą internautki.

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Krupa ochrzciła córkę – matką chrzestną Ashy-Leigh została siostra modelki, Marta

Taki mąż to SKARB – Joanna Krupa buszuje po sklepach, a w tym czasie Douglas…

Joanna Krupa wystroiła córkę w SUKIENKĘ – tak świętowali 41. urodziny modelki