Joanna Krupa w 7. miesiącu ciąży pozuje w bieliźnie na plaży w Malibu
Joanna Krupa (40 l.) swoimi ciążowymi kształtami chętnie chwali się nie tylko na instagramowym profilu. Dwa dni temu modelka wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej zorganizowanej na plaży w Malibu.
Joanna Krupa w bieliźnie pokazuje ciążowy brzuszek na plaży w Malibu
To już drugi raz, gdy Joanna Krupa rozbiera się dla mediów z ciążowym brzuszkiem. Niedawno gwiazda pokazała swoje ciążowe krągłości na okładce magazynu Wprost oraz w sesji dla tego tytułu.
Wtorkowa sesja na plaży zapowiada piękne zdjęcia. Dżoana pozowała w złotej bieliźnie, nakryta chustą z delikatnego, lejącego się materiału. Modelka miała delikatny makijaż i włosy spięte w kucyk. W roli dodatków wystąpiły – pierścionek zaręczynowy z brylantem, kolczyki i bransoletka. Zdjęcia z sesji znajdziecie tutaj.
Joanna dobrze znosi ciążę i nie przestaje pracować. W pierwszych miesiącach wzięła udział w nagraniach nowej edycji Top Model, teraz pozuje do zdjęć, które utrwalają piękno jej ciążowego ciała.
Krupa ma urodzić za dwa miesiące. Niedawno zdradziła, że ona i jej mąż, Douglas Nunes, spodziewają się córeczki.
Wczoraj pisaliśmy, jakie imiiona nadadzą dziewczynce rodzice.
https://www.instagram.com/p/B2PemA7hO5n/
https://www.instagram.com/p/B2UJxxvBqG9/
troche przesada z tymi zaawansowanymi zdjeciami
stosowałam prostą dietę opartą na nie podjadaniu wieczorami. Ostatni posiłek o 16. Do tego super suplement diety figurena i schudłam 12kg.
Jak jej ślicznie bez makijażu.
Nie hejtujcie! Ktora kobieta wyglada pieknie w ciazy? Zadna!
Tej ex prosty…i, nikt by nie poznal na ulicy, bez makijażu
Dokładnie w potwory ich wszystkich przemienia. To nie ma nic wspólnego z młodością! Wygląda strasznie brzydko.A jej brzuch wygląda jak by była w 9 miesiącu ciąży. Jest wielki.
Ale zbrzydła, pod wpływem hormonów ta chemia pakowana od lat w twarz przemienia te ofiary w potworki.