Joanna Krupa (41 l.) nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Modelka ma sporo na głowie. Asia dzieli swoje życie na dwa kraje – w Polsce promuje nowy sezon „Top Model”, którego od lat jest prowadzącą, a w Stanach mieszka z mężem, gdzie wspólnie wychowują córkę i mają swój rodzinny dom. Asia wyznała w nowym wywiadzie, że nie jest jej łatwo i cierpiała na depresję.

NATURALNA Joanna Krupa na zdjęciu męża. Sama dodałaby taką fotkę?

Joanna Krupa cierpiała na depresję

Joanna Krupa uchodzi za pracowitą gwiazdę, która nie boi się nowych wyzwań. Jakiś czas temu życie modelki całkowicie się zmieniło, razem z mężem powitała na świecie córeczkę Ashę. Od tamtej pory Joanna skupia się na macierzyństwie, które dzieli z obowiązkami zawodowymi. Na Instagramie nie brakuje rodzinnych fotek z dzieckiem i widać, że córka jest dla niej całym światem.

Joanna Krupa pokazała trudy macierzyństwa. „Z plamami z cieknącej pieluchy na ubraniach”

Po zakończeniu nagrań do „Top Model” Asia wróciła do Los Angeles, ale cały czas jest w stałym kontakcie z fanami. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Show” modelka przyznała, że ostatnie czasy były dla niej ciężkie i zmagała się z depresją. 

Miałam lekką depresję. Martwiłam się tym, co się dzieje na świecie, zastanawiałam się, co to będzie. Ciągle słyszałam, że ludzie tracą bliskich, pracę, upadają im biznesy. Sytuacja, w której się znaleźliśmy, uświadamia, że tak naprawdę nie ma co planować przyszłości, bo nie wiesz, co będzie dalej.

Końca pandemii nie widać, świat się bardzo zmienił. Wciąż mnie to wszystko stresuje, ale jednak staram się zachowywać spokój – powiedziała w rozmowie z „Show”.

Joanna Krupa mówi o tym, jak pandemia na nią wypłynęła

Wydawać by się mogło, że Joanna Krupa prowadzi bajowe życie, okazuje się, że jednak, że nie do końca tak to wygląda.

Światowa pandemia koronawirusa odbiła się na jej zdrowiu, a dystans społeczny i przymusowe kwarantanny wpłynęły również na jej psychikę.

Coraz więcej znanych osób walczy z KORONAWIRUSEM. Tym razem bardzo młode gwiazdy Internetu

Pod koniec listopada przylecę specjalnie na finał „Top Model”. Z całego serca pragnę i marzę, żeby do tego czasu wirus magicznie zniknął, i żebyśmy mogli wrócić do życia sprzed pandemii. (…) Czy masz sukces, pieniądze i sławę, czy nie, najważniejsze jest to, czy masz zdrowie. Nie ma w życiu nic ważniejszego – dodała.

Jak myślicie, kiedy sytuacja na świecie się unormuje?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Krupa pokazała UROCZĄ reakcję małej Ashy na widok taty – tak się witali po długiej rozłące

Joanna Krupa pokazała zdjęcie małej Ashy z najlepszym przyjacielem: „Do schrupania”

Joanna Krupa świętuje z mężem drugą rocznicę ślubu – pokazała filmik z wesela

Joanna Krupa w obcisłej kreacji w ciąży.

Joanna Krupa, fot.Instagram/joannakrupa.

Stylowa Joanna Krupa na planie "Top Model".

Joanna Krupa, fot. AKPA.

Joanna Krupa i Douglas Nunes w dniu ślubu.

Joanna Krupa i Douglas Nunes w dniu swojego ślubu. Fot.Instagram/joannakrupa.