Joanna Krupa po 5 latach małżeństwa rozwodzi się z Douglasem Nunesem. Poznali się w 2017 roku, a już w 2018 stanęli na ślubnym kobiercu. Kilka dni temu media dowiedziały się, że to mężczyzna złożył pozew o rozwód w sądzie w Los Angeles.

Douglas Nunes właśnie złożył papiery rozwodowe. Powodem ich rozstania mają być różnice nie do pogodzenia. Pozew miał zostać wniesiony 2 stycznia 2023 roku – można było przeczytać na łamach TMZ.

Joanna Krupa przyleciała do Polski i zafundowała sobie GRZYWKĘ!

Joanna Krupa się rozwodzi

Kilka godzin później Joanna Krupa wydała oświadczenie na swoim Instagramie. Napisała, że podjęli wspólną decyzję o separacji i nadal będą razem wychowywać córkę.

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele. Nadal żyjemy jako rodzina dla naszej córki, którą obydwoje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę dalej tego komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być możliwie najlepszymi rodzicami, idąc naprzód – przekazała.

Joanna Krupa rozstała się z mężem? Nie powiedziała wprost, ale ten komentarz jest wymowny

Teraz głos zabrała siostra Joanny Krupy, Marta Krupa, która pojawiła się na otwarciu butiku ZOZO Luxury. Reporter Kozaczka zapytał, kiedy dowiedziała się o rozpadzie małżeństwa siostry. Okazuje się, że o separacji dowiedziała się z mediów!

Wywiad poniżej!

Joanna Krupa się rozwodzi! Mąż złożył pozew o rozwód

Marta Krupa, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA