Jakiś czas temu media obiegła wieść o rozwodzie Joanny Krupy z Douglasem Nunesem. Jak podawał portal TMZ, jej partner po pięciu latach małżeństwa złożył w Los Angeles dokumenty rozwodowe, za przyczynę rozstania wskazując „różnice nie do pogodzenia”. Następnie modelka potwierdziła doniesienia na swoim Instagramie:

Razem z mężem podjęliśmy decyzję o separacji. Mamy umowę, która jest naszą sprawą i chcemy iść dalej jako przyjaciele oraz nadal tworzyć rodzinę dla naszej córki, która jest dla nas najważniejsza. Przez wzgląd na moją rodzinę, nie będę tego więcej komentować. Chcę tylko powiedzieć, że oboje jesteśmy zaangażowani w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, tak byśmy dalej mogli mogli być jak najlepszymi rodzicami.

Joanna Krupa się rozwodzi! Mąż złożył pozew o rozwód

Joanna Krupa i Douglas Nunes do siebie wrócą? Ich relacje się poprawiły

Teraz pojawiły się nowe informacje o ich małżeństwie. Okazuje się, że Krupa niedawno przyleciała do Polski i rozpoczęła prace na planie nowego sezonu „Top Model”. Towarzyszyła jej nie tylko córka, ale i ojciec dziecka:

Kiedy Asia jest na planie „Top Model” Douglas opiekuje się ich córeczką. Jest naprawdę oddanym ojcem i żadna niania nie byłaby w stanie go zastąpić. Joanna jest mu za to bardzo wdzięczna i docenia, że wziął na siebie większość obowiązków rodzicielskich, by mogła spokojnie skupić się na pracy – zdradziło źródło portalu Shownews.pl

Jednocześnie poinformowano, że relacje Krupy i Nunesa uległy znaczącej poprawie, a niektórzy twierdza nawet, że para dała sobie drugą szansę:

Wiele osób z produkcji zauważyło, że Krupa jest zdecydowanie bardziej pogodna i zrelaksowana niż ostatnio, gdy sama musiała ogarniać małą podczas pobytu w Polsce. Niektórzy mówią wprost, że Asia i Douglas dali sobie drugą szansę – przekazał informator.

Joanna Krupa zauważona w Los Angeles. Humor dopisuje po tym, jak mąż złożył pozew o rozwód

pasekkozak