Joanna Krupa od 2018 roku była w związku małżeńskim z Douglasem Nunesem. Para w listopadzie 2019 roku doczekała się córeczki Ashy-Leigh. Niestety, w 2023 roku małżeństwo Joanny i Douglasa się rozpadło i mężczyzna złożył wniosek o rozwód. Informacja o rozstaniu pary zaszokowała media, szczególnie, że news wypłynął po czasie i dopiero kilka miesięcy później wszyscy dowiedzieli się o tym, że związek pary przeszedł do przeszłości.

Poza zupełnie niespodziewanym rozwodem, Joanna Krupa lubi też zaskakiwać swoich fanów na co dzień – modelka nie tylko prowadzi program „Top model” i aktywnie działa na rzecz zwierząt, ale ma również do siebie duży dystans, co udowodniła jakiś czas temu, gdy wystąpiła i zaśpiewała w teledysku disco polo. Teraz gwiazda pochwaliła się nowym pomysłem na biznes, który założyła ze swoją 4-letnią córeczką!

Joanna Krupa została gwiazdą DISCO POLO?! Zaśpiewała zwrotkę i wystąpiła w teledysku (WIDEO)

Joanna Krupa założyła kanał na YouTube. Razem z córeczką będzie uczyć angielskiego

Okazuje się, że rok 2024 będzie mocno zapracowany dla Joanny Krupy. Modelka wraz z Ewą Chodakowską została prowadzącą w nowym programie TVN „Razem od Nowa”, w którym obie gwiazdy będą pomagać zgłaszającym się osobom z problemami związkowymi. Prócz tego Krupa zdecydowała się pochwalić fanom o swoim nowym biznesie – modelka założyła kanał na YouTube „Asha and Asia”, na który będzie wrzucać filmiki z piosenkami do nauki angielskiego. W zamieszczonych nagraniach wideo głos do animacji podkłada modelka oraz jej córeczka Asha-Leigh.

Joanna Krupa razem z córką i @tomasz_lubert_official stworzyły unikalne piosenki, które nie tylko uczą dzieci języka angielskiego, ale także sprawiają, że nauka staje się radosną przygodą. Pomysł narodził się z przekonania, że zabawa jest kluczowa w procesie edukacyjnym najmłodszych, tworząc równocześnie niezapomniane chwile spędzone aktywnie i kreatywnie – brzmi treść udostępnionego posta.

Zdania internautów są jednak mocno podzielone. Choć pod samym instagramowym postem zachęcającym do oglądania kanału nie brak komplementów:

 • Super! Ale świetny pomysł! I jaka pamiątka dla Was!
 • Świetne to!!!! Jeju! Oglądnęłam 😍 będziemy się uczyć 😉 oby jak najwiecej Asia Waszych filmów !
 • Mysle jezeli nie ktorzy maja nrgatywne comments to tylko z zazdrosnici. Wonderful idea, best team ever Mama and Daughter
 • Fajny pomysł, obczaimy
 • Brawo dziewczyny!

To pod samymi filmikami na YouTube komentarze zostały wyłączone. Z kolei na jednej z facebookowych grup nie brak jednak głosów krytyki:

 • Te animacje są paskudne, dawno nie widziałam tak brzydkiej kreski
 • Dżyrafa
 • asia to niech się sama najpierw nauczy dobrej wymowy po polsku
 • Pod względem estetycznym jest to okropne. Projekt postaci jest paskudny i sama animacja siada. Wiem, że są gusta i guściki, ale to jest złe i wygląda jak te kiczowate pocztowe książeczki dla dzieci.
 • tła wzięte ze stocka, a animacje robił chyba jakiś student za pol darmo. a taki fajny pomysł…
 • To już wolę przygody piesków Friza…Chociaż oba tragiczne… Jeśli się za coś zabiera, to powinno się to robić porządnie. 
 • Pomysł fajny i ciekawy, ale animacje strasznie brzydkie, bez żadnej wartości artystycznej. Szkoda.
 • Nie kumam, czemu w większości takich niby edukacyjnych filmikach nikt nie zwraca uwagi, że głosy dorosłych są bardziej wyraźnie i głośniejsze, głos dziecka ledwo słychać, za to prym wiedzie muzyka. Jak się skupić na treści skoro podkład muzyczny wali po uszach.

A wy co sądzicie?

Joanna Krupa zabrała córkę Ashę do Dzień Dobry TVN. Pod studiem zrobiły show (ZDJĘCIA)

fot. YouTube

fot. YouTube

fot. YouTube

pasekkozak

scena z: Joanna Krupa, Marta Krupa, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Łobuzy ft. Joanna Krupa – Dżoana (Oficjalny Teledysk), fot. YouTube: Łobuzy

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA

Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA