Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego zdawał się być godny brazylijskich telenowel – rozstanie, zdrady, rodzinne dramaty i bajkowy ślub. Gdy informacje o związku tych dwojga się potwierdziły, w niedługim czasie Antek oświadczył się Joannie.

Niestety jakiś czas później do mediów trafiła informacja o ich rozstaniu – to z kolei nie trwało długo, bo już po kilku tygodniach para ponownie była razem. Po zażegnanym kryzysie szybko wzięli ślub, a kilka miesięcy później zaskoczyli wszystkich informacją, że spodziewają się dziecka.

Teraz, gdy na świat przyszedł ich syn Vincent ich związek ponownie się rozsypał, a wszystkie portale bacznie obserwują zachowanie zarówno Królikowskiego i Opozdy starając się doszukać prawdy o tym co zaszło i jak obecnie wygląda status ich związku.

Antek Królikowski nie radzi sobie z hejtem? „Jest w słabej formie psychicznej”

Joanna Opozda chciała WYBACZYĆ Królikowskiemu!

Od kilku dni najbardziej obrywa się Królikowskiemu, który według doniesień miał zdradzać Joannę świeżo po ślubie i w trakcie ciąży. Tabloidy nie zostawiają na nim suchej nitki, a internauci atakują go na każdym kroku i czekają aż przyzna się do zdrady żony.

I chociaż żadne z nich nie potwierdziło jeszcze oficjalnie ani swojego rozstania ani plotek o zdradzie, internet już wydał wyrok, a ich małżeństwo zostało uznane za zakończone. Po drodze wyszły na jaw nowe fakty w sprawie ich związku – według tajemniczych informatorów i przyjaciół rodziny w ich małżeństwie od dłuższego czasu się nie układało:

Od dłuższego czasu trwały spory. Nie zgadzali się w niemal żadnej kwestii. Aśka była wobec Antka zaborcza. Ale mimo wszystko mówił, że kocha Aśkę i liczył, że Vincent zmieni wszystko na lepsze. Wiem, że o niczym tak nie marzył jak o synu – doniósł dla „Super Expressu” bliski znajomy pary.

Teraz okazało się, że na pojednanie liczyła również Joanna Opozda o czym ponownie poinformował przyjaciel aktorki w rozmowie z SuperExpressem:

Asia jest bardzo religijna i dla niej małżeństwo to rzecz święta. Dlatego była gotowa wybaczyć Antkowi

A co na to fani? Wiele osób wciąż nie może uwierzyć w ich rozstanie i zdrady Antka. Internauci wciąż mają nadzieję, że para sobie wybaczy i spróbują się dogadać:

To taka piękna para. Powinni się pogodzić dla synka – napisała jedna z komentujących

A wy jak sądzicie? Pokonają ten kryzys czy czeka ich definitywny koniec?

Sonda

poll-violet

Pokonają kryzys czy czeka ich definitywny koniec?

1
Czy to koniec związku Opozdy i Królikowskiego?

Wybaczą sobie i będzie HAPPY END.

2
Czy to koniec związku Opozdy i Królikowskiego?

Nie ma szans, to definitywny KONIEC.

Antek Królikowski WŚCIEKŁ SIĘ na reportera! „Był bardzo agresywny. To było straszne”

scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Mnóstwo gwiazd GRATULUJE Joannie Opoździe

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Kolejne doniesienia o rozstaniu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego!

Joanna Opozda urodziła

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: asiaopozda

scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Podlewski/AKPA

Joanna Opozda pokazała pierwsze zdjęcie po PORODZIE. Napisała wzruszający post