Joanna Opozda w lutym 2022 roku powitała na świecie synka Vincenta. Choć szczęście wynikajace z macierzyństwa zostało zaburzone przez piętrzące się afery z Antkiem Królikowskim, ostatecznie Joanna i jej synek układają sobie życie w dwójkę w nowym domu. Joanna spełnia się też w macierzyństwie, a mały Vincent jest prawdziwym oczkiem w głowie swojej mamy.

Joanna Opozda świętowała roczek Vincenta. Pokazała twarz chłopca!

Joanna Opozda o wysłaniu Vincenta do żłobka

W lutym 2023 roku chłopczyk świętował swój pierwszy roczek i choć Joanna Opozda świetnie sprawdza się w roli samotnej mamy, mały Vincent kwalifikuje się już do żłobka. Okazuje się jednak, że aktorka nie do końca jest zachwycona pomysłem wysłania tam swojego synka i martwi się o jego zdrowie:

Cały czas nad tym myślę. Rozmawiam z różnymi rodzicami i słyszę różne opinie. Jedni bardzo polecają, mówią, żeby dać dziecko do żłobka, że to jest mega skok rozwojowy i to jest kuszące. Ale przerażają mnie trochę te choroby. Inni rodzice mówią mi, że odkąd ich dziecko poszło do żłobka, czy przedszkola ciągle choruje. Ja wiem, że tego się nie uniknie i w pewnym momencie dziecko musi iść do przedszkola i to przejść, więc muszę się nad tym jeszcze zastanowić – przyznała Joanna Opozda reporterce serwisu Jastrząb Post.

Obawy aktorki są o tyle uzasadnione, że chłopczyk krótko po urodzeniu trafił do szpitala z wysoką gorączką. Tam lekarze wykryli u niego odmiedniczkowe zapalenie nerek. Nic więc dziwnego, że Joanna martwi się o zdrowie Vincenta i jego odporność.

Joanna Opozda pokazała fotkę z dzieciństwa. Tak będzie wyglądać Vincent gdy podrośnie!

pasekkozak

Antek Królikowski straci kontakt z synem?! Joanna Opozda chce odebrać mu prawa rodzicielskie

scena z: Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Gałązka/AKPA