Joanna Przetakiewicz to jedna z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w polskim show biznesie. Dyrektor kreatywna La Manii jest nie tylko szalenie inteligentną kobietą, ale również doskonale wie, jak zarabiać pieniądze. I choć w pierwszej chwili można pomyśleć, że taka gwiazda musiała być w szkole prymuską, rzeczywistość pokazuje jej nieco inne oblicze. Co mamy na myśli?

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z rodzinnego obiadu. Uwagę przyciąga jedna kwestia

Joanna Przetakiewicz nie zdała w liceum do kolejnej klasy!

Joanna była niedawno gościem programu „Kolekcja smaków” – formatu, prowadzonego przez Michela Morana. Pomiędzy rozmowami o jedzeniu i gotowaniu, gwiazda wyjawiła, że nie była wcale grzecznym dzieckiem. A dowodem tego było… nie przejście z klasy do klasy w liceum!

Przeistoczyłam się w jednej chwili z anioła w diabła – i tak już trochę mi zostało – jak miałam 12 lat. Wiedziałam, że chcę być niezależna. (…) Ja się tak rozszalałam, że w pierwszej klasie liceum nie zdałam do drugiej klasy. Mało tego, byłam bardzo z tego zadowolona, bo wiedziałam, że będę miała bardzo dużo czasu na zabawę i na przyjaciół. Już wtedy kochałam modę, życie, już wtedy byłam la dolce vita – wyjawiła Joanna.

Zaskoczeni? My bardzo!

scena z: Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Joanna Przetakiewicz

scena z: Joanna Przetakiewicz, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA