Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli kameralny ślub w prywatnej posiadłości pod koniec września. Para nie zrezygnowała jednak z hucznego wesela, które odbyło się w Grecji. Na zdjęciach widzimy, że powtórzyli tam również przysięgę. Projektantka miała piękną, chociaż nietypową suknię ślubną.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens- ślub i wesele w Grecji

Joanna Przetakiewicz obawiała się, że z powodu pandemii nie zjawią się wszyscy goście – sfinansowała im testy na obecność koronawirusa, aby mogli polecieć do Grecji i nie obawiać się zabawy we własnym towarzystwie.

Joanna Przetakiewicz przyjechała do studia Dzień Dobry TVN starym Porsche (ZDJĘCIA)

Projektantka pokazała na Instagramie zdjęcia z uroczystości. Widzimy, że ceremonia, przynajmniej częściowo, odbywała się na świeżym powietrzu. Wszystko było w biało-niebieskich barwach. Joanna miała białą suknię zdobioną delikatnymi kwiatami, a włosy związane w kucyk. Rinke również miał biały garnitur.

Joanna opisała post pięknym wyznaniem miłości:

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością.
Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać.
Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie.
Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️

Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka – dlaczego się rozstali?

Ciąg dalszy u niej na Instagramie.

View this post on Instagram

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać… ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub fot. Instagram/joannaprzetakiewicz

Grecki ślub i wesele Joanny Przetakiewicz

Grecki ślub i wesele Joanny Przetakiewicz fot. Instagram/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w sesji ślubnej

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w sesji ślubnej fot. Instagram/joannaprzetakiewicz