24 czerwca minęło 5 lat od śmierci Jana Kulczyka. Biznesmen zmarł w wyniku powikłań po zabiegu kardiologicznym. Miał zaledwie 65 lat. Dziś Kulczyka wspomina jego była partnerka, Joanna Przetakiewicz.

Czytaj też: Luksusowa Joanna Przetakiewicz pod studiem „Dzień Dobry TVN” – przyjechała Bentley’em

Przetakiewicz była w wieloletnim związku z Janem Kulczykiem. Para zalegalizowała nawet swój związek w Szwajcarii, ostatecznie jednak drogi obojga rozeszły się. W programie se.pl „Gwiazdy bez maski” Przetakiewicz wyjaśnia, co stanęło im na drodze wspólnego szczęścia:

Wytłumaczenie jest proste. Mieliśmy gigantyczne tempo życia, bardzo silne charaktery i swoje temperamenty, ambicje, drogi itd. Zawsze Jana stawiałam na pierwszym miejscu. Jego kariera i wszystko, co robił, było ważniejsze zawsze niż ja sama. Prawdą jest, że w momencie, w którym otworzyłam La Manię, zakochałam się w niej, więc bardzo trudno mi było w tym momencie zachować tę taką totalną neutralność. Bardzo aktywnie uczestniczyłam w życiu Jana, ale prawdą jest, że to tempo trochę nas zjadło – mówi współwłaścicielka La Manii.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z czasów trzeciej CIĄŻY. „To było moje marzenie”

Przetakiewicz nie ukrywa, że Kulczyk bardzo pomógł jej w życiu zawodowym, był też dla niej niesłychanie ważny jako partner:

To był bardzo ważny mężczyzna w moim życiu, bo nie dość, że był moim mentorem i mnóstwo się od niego nauczyłam, to był moją ogromną miłością, wsparciem – wspomina Przetakiewicz.

Celebrytka zdradza także, że jej obecny partner, Rinke Rooyens, sporo wie o relacji, jaka łączyła Przetakiewicz i Kulczyka. Były mąż Kayah wspiera swoją partnerkę w pielęgnowaniu pamięci o Janie Kulczyku. Niedawno, gdy Przetakiewicz wspomniała, że chce upamiętnić dzień urodzin Jana, Rinke sam przyniósł jej świeczkę i zapałki, by nie zapomniała tego zrobić.

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz, fot. Engelbrecht/AKPA

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz, fot. Niemiec/AKPA

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA

 Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz, Kinga Rusin, Marek Kujawa

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz, Kinga Rusin, Marek Kujawa, fot. Kurnikowski/AKPA

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk, fot. Engelbrecht/AKPA