Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens niespodzianie wzięli ślub. Przez długi czas udawało im się dochować tajemnicy przed mediami. Dopiero dwa  tygodnie temu wyszło na jaw, że para planuje się pobrać. Dyrektor kreatywna marki LaMania dla zmylenia opinii publicznej powiedziała, że chcą wziąć ślub na początku października w Grecji.

Ślub odbędzie się już za kilka tygodni w Grecji, na pewno nie będziemy go nigdzie transmitować na żywo. Chcemy przeżywać ten dzień w prywatnej atmosferze, w zamkniętym gronie, dlatego nie chcemy zdradzać konkretnej daty. Gdy już będzie po wszystkim, na pewno podzielimy się szczegółami – powiedziała Przetakiewicz w wywiadzie z „Plejadą”.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub

Joanna Przetakiewicz pokazała gotową pizzę w piekarniku, a fanki rozczarowane: Pani Joanno, PO CO TA ŚCIEMA?

Okazuje się, że ślub zaplanowali nie na początku października, a pod koniec września i nie w Grecji, a w Polsce.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „TAK” w luksusowej willi Joanny pod Warszawą. Informacja przedostała się do mediów, po tym, jak zdjęcie z instastory przedostało się do Internetu. Na fotografii widać, że para stoi przed urzędniczką stanu cywilnego. Podobno na ceremonię zaprosili tylko najbliższych.

Joanna Przetakiewicz pokazała swoje podwarszawskie gniazdko

Ślub Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz wzięła ślub

Joanna Przetakiewicz uwielbi dekorować swoje wnętrza. Nie raz pokazywała swój luksusowy dom w telewizji. Projektantka na swój ślub ozdobiła wnętrza białymi storczykami. Widać też troszeczkę kreacji ślubnej na zdjęciu. Joanna postawiła na prostotę  minimalizm. Nie widać jej dokładnie, ale wygląda jak kombinezon.

Ostatnio stał się modny wśród gwiazd: najpierw Celia Krychowiak, potem Zosia Ślotała. Teraz Joanna Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens już po ślubie

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens. Fot. Baranowski/AKPA