Wkrótce w sprzedaży ukaże się pamiętnik autorstwa Julii Fox (33 l.), w którym aktorka opowiada o związku z Kanye Westem (46 l.). Para spotykała się krótko na początku 2022 roku, ale wygląda na to, że nie był to związek… cielesny. Modelka i samozwańcza fashionistka mówi, że z Kanye Westem nigdy nie łączył ją seks.

Julia Fox przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

W wywiadzie dla „The New York Times” zapytano ją o szczegóły łóżkowe z Yeezym. Czemu? Bo podobno w jej odważnej książce Kanye West jest jedynym „partnerem” Fox, „z którym [nie opisuje] seksu”.

Ponieważ tam, jakby, nie było żadnego. Tak naprawdę nie o to chodziło, wyznała Julia Fox.

Kanye West i Julia Fox nie byli w romantycznym związku

Z informacji wynika, że Julia Fox poświęciła w swojej książce 6 stron na romans z Kanye Westem. Jednak jak sama mówi, nie chciała pisać negatywnych rzeczy na temat Kanye Westa. A na pewno miała wiele takich historii. Ostatnio również wyznała, że „nie wierzy” w antysemickie zachowanie rapera, mówiąc, że „nigdy nie spodziewałaby się tego po nim”.

Julia Fox prezentuje swoje odchudzone ciało w bikini

Mam wrażenie, że podeszłam do tego bardzo lekko. Nie chcę mieć złej krwi ani nic, to wszystko jest przeszłością, powiedziała w rozmowie z „The New York Times”.