Kanye West chyba naprawdę musiał kochać Kim Kardashian, bo w końcu chciał zrezygnować z własnej kariery muzycznej i zostać jej pełnoetatowym stylistą… Tak przynajmniej mówi sama Kim.

Kim Kardashian zamyka jedną ze swoich firm przez Kanye Westa

Kanye West chciał zostać stylistą Kim Kardashian

Kim Kardashian ujawniła to w premierowym odcinku „The Kardashians” na Hulu, którego premiera ma mieć miejsce w tym tygodniu:

Kanye chce rzucić wszystko i poświęcić swoje życie byciu moim stylistą – mówi Kim Kardashian w premierowym odcinku.

Kanye West stylistą Kim Kardashian

To ciekawe, ponieważ widzieliśmy go w jego ostatnich związkach z Chaney Jones i Julią Fox, w których również odgrywał stylistę. Ubierał obie kobiety prawie wyłącznie w Balenciagę.

Kanye West grzebie żywcem Pete’a Davidsona

W rzeczywistości Jones nosiła nawet te same okulary przeciwsłoneczne, które Kim Kardashian nosiła kilka miesięcy wcześniej na imprezie premierowej płyty „Donda” Kanye Westa.

Na razie Kanye West zniknął z sieci po aferach, które sam rozpętał i nie wiadomo, jakie są jego dalsze plany zawodowe. Jedno jest pewne, Kanye jest świetny w kreowaniu nowego stylu, ale jest również świetny w tworzeniu muzyki. Cokolwiek wybierze, na pewno da sobie chłopak radę.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Kanye West Julia Fox arriving at Schiaparelli show during Paris Fashion Week 2022

KIm Kardashian West i Kanye West. Fot. MediaPunch / BACKGRID

Kim Kardashian Kanye West

Kim Kardashian Kanye West
Fot.Instagram/kimkardashian