Kanye West nie zwalnia tempa i wciąż szuka tej ukochanej. Po nieudanych związkach z Julią Fox i Chaney Jones, muzyk i projektant mody łączony był z m.in. Iriną Shayk, z którą spędzał swoje urodziny we Francji. Teraz do swojej „kolekcji” może dodać kolejną piękność.

Kanye West „oszalał” i chce opatentować granatowe kółko

Okazuje się, że Kanye West rzeczywiście „randkuje” z Aniołkiem Victoria’s Secret i swoja najnowszą gwiazdą kampanii Yeezy – Candice Swanepoel (33 l.). Są również głosy, że to tylko marketingowy zabieg, mający za zadanie promować nowe, futurystyczne okulary Kanyego.

Kanye West i Candice Swanepoel

Candice Swanepoel jest twarzą okularów przeciwsłonecznych z kolekcji Yeezy x GAP. Dlatego też para imprezowała razem na imprezie podczas New York Fashion Week. Nikt nie zaprzeczy, że dobrze nagłośniony romans zdziałałby cuda dla marki Kanye’go Westa…

Nowa kolekcja Kanye Westa sprzedawana z worków na śmieci

 „Kanye i Candice spotykają się, a ich związek jest nowy… Połączyli się dzięki modzie i kreatywności. Myślę, że jest to jednak dobry PR”, podało źródło w rozmowie z Page Six.

Candice Swanepoel była też gwiazdą kampanii SKIMS Kim Kardashian, a w marcu sfotografowano ją w Paryżu z byłym chłopakiem Kylie Minogue, Andresem Velencoso.