Kanye West (46l.) i jego żona Bianca Censori (28 l.) rozstali się po rzekomej interwencji przyjaciół i rodziny, „Jej rodzina nigdy nie przepadała za Ye, bliscy wątpili, czy poślubienie go było słuszną decyzją”, podało źródło.

Bianca Censori musi żyć według „królewskich zasad”

Według amerykańskiego dziennika Sun para, która pobrała się w grudniu 2022 r., spędza czas osobno już od połowy października. Wiadomo, że Kanye West zaszył się w luksusowym studiu nagraniowym w Arabii Saudyjskiej, gdzie podobno skupia się na tworzeniu nowej muzyki i dlatego „nie przejmuje się zbytnio” stanem swojego małżeństwa.

To bardzo trudna osoba, jeśli chodzi o przebywanie w pobliżu i pracę dla niego, a Bianca jest jedną z najbardziej cierpliwych osób, jakie kiedykolwiek miały z nim do czynienia. Chodziło jej wyłącznie o Ye, dodało źródło.

Kanye West i Bianca Censori nie są już razem?

Kiedy Kanye West przebywa w Arabii Saudyjskiej, Bianca Censori podobno uciekła do Australii, gdzie spędza czas z rodziną i starymi przyjaciółmi. Żadna ze stron nie skomentowała doniesień o ich rozstaniu.

Niemal naga Bianca Censori spaceruje z Kanye Westem

Informator zauważył jednak, że chociaż raper „był o wiele szczęśliwszy i bardziej skupiony w jej towarzystwie”, ich związek „odcisnął na niej piętno”.

[Censori] może wrócić do niego w związku z premierą albumu. Ona uwielbia ten styl życia, ale myślę, że jest jasne, że jej rodzina i przyjaciele woleliby, żeby tego nie robiła.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: