Julia Wieniawa i Baron rozstali się po półrocznym związku w sierpniu 2019 roku. Natomiast związek zakończył się w przyjaźni. Teraz wychodzi na to, że po tym, jak gitarzysta zespołu „Afromental” zakochał się w Blance Lipińskiej, ich relacje się pogorszyły.

Mama Julii Wieniawy odcięła się od Barona

Julia Wieniawa BAWI się na koncercie Barona. Nie uwierzycie, kto jej towarzyszył

Okazuje się, że mama Julii Wieniawy nie jest już managerką Aleksandra Milwiw-Barona. Dziennikarze  „SuperExpressu” skontaktowali się z Martą Wieniawą-Narkiewicz, aby uzyskać informacje o gitarzyście, wtedy dowiedzieli się, że „nie zajmuję się już nim”.  

Dalsza część artykułu pod wideo ——>

Mama Julii Wieniawy, Marta Wieniawa-Narkiewicz nazywana jest polską Kris Jenner, która rozstawiła córkę do jednej z najbardziej wpływowych osobowości w polskim show-biznesie.

Role menedżerki i mamy się przeplatają. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo muszę z mamą natychmiast omówić moje sercowe rozterki. Wtedy ona z menedżerki zamienia się w mamę, a ja z dorosłej, dojrzałej Julii w nastolatkę… – powiedziała kiedyś w „Gali” Wieniawa.

Ale drama! Lipińska zakpiła z Wieniawy? „Wreszcie zaczyna mieć talię”

Przypominamy, że w październiku ubiegłego roku Marta Wieniawa-Narkiewicz wzięła pod skrzydła również Weronikę Rosati i zajęła się managmentem od strony kontraktów instagramowych i reklamowych, bo jej agencja aktorska tego nie prowadzi.

Gąsiewska dostała rolę DZIĘKI Wieniawie? Menedżerka Wiktorii uważa inaczej

Julia Wieniawa i Baron. fot. AKPA

Julia Wieniawa i Baron. fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa i Baron. fot. AKPA

Julia Wieniawa i Baron. fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron. fot. AKPA