Niedawno światło dzienne ujrzał polski horror „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, w którym główną rolę zagrała Julia Wieniawa. U jej boku pojawiła się też m.in. Wiktoria Gąsiewska. Ci, którzy mieli okazję obejrzeć film, są pod wrażeniem gry Gąsiewskiej.

Reżyser Życia znowu wstrząsnął Internautami. W roli głównej Wiktoria Gąsiewska

Wieniawa załatwiła rolę Gąsiewskiej?

Wiktoria w produkcji wcieliła się w Anielę, którą początkowo miała ponoć grać Julia. Ta jednak z czasem stwierdziła, że woli być główną bohaterką – Zosią. Poinformowała o tym twórców, a oni zorganizowali próbny casting.

Ja w ogóle miałam grać Anielę! Taką dostałam propozycję, a że scenariusz był super, to byłam gotowa w to wejść. I dałabym radę. Miałam już farbować włosy na blond (śmiech). Ale im dłużej byłam w projekcie, bym bardziej docierało do mnie, że jednak chciałabym zagrać Zosię. Wspomniałam o tym twórcom. „A właściwie czemu nie, zróbmy casting próbny” – mówi Wieniawa w rozmowie z Onetem.

Julia Wieniawa GORZKO o samotności: kilka znajomości nie przetrwało mojego sukcesu

Młoda aktorka bez krępacji mówi, że wszyscy byli nią zachwyceni, aż „oczy im się zaświeciły”. Wieniawa postanowiła zatem pomóc twórcom i twierdzi, że to ona zasugerowała, by w roli Anieli zamiast niej obsadzili właśnie Wiktorię.

Spotkaliśmy się z Bartkiem, Mirellą Zaradkiewicz i Jankiem Kwiecińskim, nagrywali mnie telefonem. Kiedy obejrzeli materiał, oczy im się zaświeciły. Zmienili zdanie, że chcą mnie na Zośkę. Wtedy ja podpowiedziałam im, że na Anielę będzie lepsza Wiktoria Gąsiewska – przepiękna blondynka z komediowym zacięciem. Bardzo fajnie zagrała tę rolę. Niby stereotypowa blondynka, ale w sumie ciekawa postać, która okazuje się wartościowa – dodaje.

Wiktoria Gąsiewska korzysta z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ?

Menedżerka Wiktorii Gąsiewskiej odpowiada

Portal Pudelek postanowił skontaktować się z menedżerką Wiktorii Gąsiewskiej i dopytać, czy faktycznie tak było. Wiktoria dostała rolę dzięki ciężkiej pracy czy dzięki sugestii Wieniawy? Menedżerka ma zupełnie inne zdanie niż Julia Wieniawa.

Serio? Julii chyba umknął fakt, że Wiktoria z Aksonem robiła filmy od dziecka np. serial „Katyń” czy „Rodzina zastępcza”, a było to długo zanim Julia spróbowała swoich sił przed kamerą. Wydaje mi się również, że o konkretnej roli decyduje reżyser obsady i producent, a nie aktor. Tak czy inaczej, delikatna uroda Wiktorii idealnie zgrała się z postacią Anieli, a sama Wiktoria otrzymuje ogrom gratulacji za swoją świetną grę aktorską – powiedziała Pudelkowi.

ZOBACZ TEŻ:

Adam Zdrójkowski o swoich najgorszych WALENTYNKACH: „Kupiłem róże, kupiłem kwiaty…”

Wiktoria Gąsiewska pokazała mamę – jest bardzo MŁODA

Ale drama! Lipińska zakpiła z Wieniawy? „Wreszcie zaczyna mieć talię”

Wiktoria Gąsiewska na ściance

Wiktoria Gąsiewska/fot. Akpa

Julia Wieniawa na ściance

Julia Wieniawa/fot. Akpa