Od kilku tygodni mówi się o romansie Blanki Lipińskiej z Baronem. Ich rzekomy związek budzi wiele emocji. I to nie tylko, dlatego że wszystko jest owiane tajemnicą, bo para jeszcze nie potwierdziła oficjalnie doniesień. Wyjątkowo głośno jest ze względu na fakt, że Baron jeszcze niedawno był z Julią Wieniawą.

WOW! Blanka Lipińska w przymierzalni butiku pozuje w BIKINI – figura gotowa na urlop

Lipińska zakpiła z Wieniawy?

Wiele osób podejrzewa zatem, że między Blanką a Julią jest napięta relacja, choć aktorka nie jest już z muzykiem. Ostatnio też mówiło się, że Wieniawa spotyka się z Michele Morrone, który wystąpił w filmie Blanki. Młoda aktorka była oburzona i stwierdziła, że ktoś chce promować film jej nazwiskiem, a między nią i Michele nie ma żadnego uczucia.

Czyżby teraz pojawił się kolejny dowód na to, że panie nie przepadają za sobą? Blanka Lipińska została zapytana o występ Julii Wieniawy w minionym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Pisarka choć przyznała, że podobał jej się taniec i wróży sukces Wieniawie, to nie powstrzymała się także przed komentarzem na temat figury aktorki.

Widać, że sport jej służy, bo chudnie, wreszcie zaczyna mieć talię, tak że super. To jest zawsze dobrze – powiedziała w rozmowie z JastrząbPost.

Wieniawa najwyraźniej widziała materiał i nie pozostawiła tego bez komentarza. Na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie z filmu, w którym występuje i znacząco podpisała. Zabawne?

Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii – napisała.

View this post on Instagram

Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii.

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

ZOBACZ TEŻ:

Gwiazdy na ramówce Polsatu. Blanka Lipińska nie przyszła SAMA! (ZDJĘCIA)

Blanka Lipińska zdradziła, jakich facetów NIE LUBI

Julia Wieniawa GORZKO o samotności: kilka znajomości nie przetrwało mojego sukcesu

 

Sonda

poll-violet

Którą z nich wybieracie?

1

Blanka Lipińska

2

Julia Wieniawa