Julia Wieniawa (20 l.) od kilku miesięcy spotyka się z 35-letnim Aleksandrem Milwiwem Baronem. Oboje są bardzo zakochani i nie kryją swoich uczuć, jednak – jak donosi Party – aktorka nie chce na razie zamieszkać ze swoim chłopakiem.

Julia Wieniawa z ukochanym w Sopocie – ona i Baron w ramoneskach. Pasują do siebie? (ZDJĘCIA)

Dlaczego? Rąbka tajemnicy uchyliła mama Julii, Marta Wieniawa, która jest jednocześnie menedżerką gwiazdy:

Czasy się zmieniły! Oni lubią każdą wolną chwilę spędzać razem, ale jednocześnie bardzo cenią sobie swoją niezależność – powiedziała mama aktorki.

Julia i Baron mają swoje mieszkania, bardzo napięte grafiki i wcale nie jest im łatwo dostosować się do zdania „każdą wolną chwilę spędzają razem”, ponieważ tych wolnych chwil mają naprawdę niewiele.

Julia Wieniawa prowadzi dzisiejszy Festiwal SuperHit w Sopocie –  towarzyszy jej Baron

Julia ma mnóstwo zawodowych zobowiązań, Baron wciąż koncertuje. Lato to dla członka zespołu idealny czas na spotkania z fanami w Polsce. Czasem nawet dziewczyna musi poczekać…

Wieniawa i jej chłopak będą mieli problem ze wspólnym wakacyjnym wyjazdem. Według Party taka okazja nadarzy się dopiero po wakacjach.

Jak to dobrze, że są telefony i media społecznościowe, dzięki którym oboje mogą na gorąco dowiadywać się, co robi ich druga połówka 😉

Julia Wieniawa i jej chłopak, Aleksander Baron spędzali razem czas podczas festiwalu w Sopocie,  fot. Podlewski/AKPA

Para ma bardzo zajęte grafiki – oboje robią kariery,  fot. Podlewski/AKPA

Mamy nadzieję, że zawodowe zobowiązania nie ostudzą żaru miłości! fot. Podlewski/AKPA