Sandra Kubicka jest polską modelką, która przez długi czas mieszkała w Miami, jednak jakiś czas temu postanowiła powrócić i zamieszkać w Polsce na stałe. W międzyczasie na swojej drodze spotkała gitarzystę zespołu Afromental – Alka Barona i zakochała się bez pamięci.

Sandra Kubicka opowiedziała o swoich TRUDNYCH POCZĄTKACH z modelingiem

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron chętnie pokazują swoją miłość na social mediach. Można zauważyć, że para świetnie się dogaduje nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Gitarzysta docenia smykałkę do biznesu u swojej ukochanej i pozwolił jej, aby zajęła się jego firmą odzieżową „You Rock”.

Sandra Kubicka i Baron razem na zakupach w luksusowym butiku (ZDJĘCIA)

Sandra Kubicka zorganizowała Alkowi sesję zdjęciową, w której wzięli udział jej przyjaciele, czyli fotograf, Andy Laughter oraz makijażysta Harry Jefferson. Modelka postawiła na sesję z pazurem i na dodatek czarno-białe, dzięki temu zdjęcia robią ogromne wrażenie.

No i jak pierwsze wrażenie? @yourockbaron w przyszłym tygodniu ujrzy światło dzienne, nie ma za co 😜 @alekbaron. Sesje wykonał @andy_laughter_photography 📸
Make up @harryjmakeup 💋 – napisała Kubicka.

Moja muza, moja miłość, mój przyjaciel – skomentował Baron.

To zdjęcie Sandry Kubickiej i Barona w końcu PRZEKONAŁO fanów! Uwierzyli w ich MIŁOŚĆ

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Sandra Kubicka, Baron Fot. Gillert/AKPA

Sandra Kubicka, Baron Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA