Sandra Kubicka (26 l.) i Baron (37 l.) nie zdołali dłużej utrzymać związku w tajemnicy – już od jakiegoś czasu plotkowano, że są razem, dodawali relacje z tych samych miejsc, co tylko potwierdzało doniesienia. W jednym z wywiadów modelka rozpływała się nad nowym ukochanym.

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka. To Baron!

Sandra Kubicka o związku z Baronem

Sandra Kubicka ma za sobą kilka nieudanych związków, była dwa razy zaręczona. Stwierdziła, że teraz chce nacieszyć się partnerem bez obecności mediów. Kilka tygodni temu udzieliła wywiadu portalowi „JastrząbPost”, w którym sporo opowiedziała o ukochanym. Nie zaprzeczyła, ale też nie potwierdziła wtedy, że to Baron. Teraz jest to już jasne.

Jestem zakochana na maksa i nigdy nie miałam tak spokojnej miłości jak teraz. Tego się nie będzie już długo dało ukryć, bo już i tak wszyscy gadają o tym i wiedzą, tylko nie medialnie (…) Jak pokazywałam swoje związki i się z tym afiszowałam, to tak jakby klątwa nade mną wisiała. Nagle były awantury, kłótnie, rozstawaliśmy się, odwoływałam dwa razy ślub. I uznałam, że posłucham się mojej babci i mojej mamy i schowam to, jak najdłużej się da. Chcę się nacieszyć nim póki mogę, a nie pokazywać go na ściankach, mediach itd. Chce się nacieszyć naszą prywatnością jak najdłużej mogę.

Sandra Kubicka imprezuje z przyjacielem Kardashianek

Sandra zdradziła, że niemal od początku zamieszkali razem. Ujął ją tym, jak się o nią troszczył. Zobaczyła, że czytał, jak ją wyleczyć z choroby, na którą cierpi, PCOS.

Teraz uważam, że wszystko mam poukładane w głowie tak, jak powinno być. Szanuję, doceniam mężczyznę, doceniam małe rzeczy, a nie jety, jachty i zabieranie mnie nie wiadomo gdzie, tylko te drobiazgi. Wiesz, co było najpiękniejsze, zdobył mnie tym, że spałam mu na ramieniu, obudziłam się i on oglądał filmik na telefonie. Zapytałam, co ogląda. On powiedział, że ogląda, jak wyleczyć mnie z PCOS.

Sandra Kubicka pokazała jak wyglądała rok temu i teraz: „Rok później, kilka kilo więcej”

Życzymy im szczęścia!

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Sandra Kubicka przed DDTVN

Sandra Kubicka/fot. AKPA

Baron na ściance

Aleksander Baron/fot. AKPA

scena z: Baron, SK:, , fot. Gałązka/AKPA