Julia Wieniawa (21 l.) w show-biznesie jest stosunkowo od niedawna. Szybko jednak udało jej się przebić do grona gwiazd, o których słuch nie cichnie. I choć w mediach jest zaledwie od kilku lat, to miała okazję poznać już całą masę celebrytów, z którymi jak się okazuje, łączą ją zawiłe relacje.

Joanna Opozda pokazała zdjęcia z NASTOLETNICH czasów. Chwilę później rozpoczęła się jej kariera

Relacje Wieniawy z Królikowskim i jego partnerką

Nie da się ukryć, że sporą popularność przyniósł Wieniawie jej związek z Antkiem Królikowskim (31 l.). Choć rozstali się już jakiś czas temu, to nie brakuje wzmianek o ich obecnej relacji. I choć ponoć rozstali się w przyjaznych stosunkach, to mniej przyjazne jest nastawienie celebrytki do nowej partnerki aktora, Joanny Opozdy (32 l.).

Niedawno Julia za pośrednictwem mediów społecznościowych wbiła szpilę Joannie i zasugerowała, że zainspirowała aktorkę do założenia niemal identycznej kreacji. Na odpowiedź dziewczyny Antka nie trzeba było długo czekać.

Julia Wieniawa wbija szpilę Joannie Opozdzie! Dziewczyna Antka szybko zareagowała na zaczepkę

 

Wieniawa spotyka się z Rozbickim?

Relacje z Antkiem i jego dziewczynami to nie jedyna kwestia, która interesuje wiele osób. Życie uczuciowe Wieniawy wielokrotnie stawało się tematem do spekulacji, a kiedy tylko była widziana sam na sam z jakimś z celebrytów, natychmiast łączono ich w parę. W ostatnim czasie plotkuje się, że celebrytka związała się z Nikodemem Rozbickim (28 l.), z którym zna się od lat. Aktor był kiedyś w związku z Kasią Sawczuk (23 l.), która przyjaźniła się z Wieniawą zanim ta związała się z Antkiem Królikowskim. Przed Wieniawą to Sawczuk była dziewczyną Antka…

Domysły na temat rzekomego związku Wieniawy i Rozbickiego pojawiały się wielokrotnie. Oni nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili. Kilka dni temu pojawiły się w sieci ich wspólne zdjęcia, na których nie szczędzili sobie czułości. I choć można uznać to za dowód, że nie tylko się kolegują, to Rozbicki w rozmowie z „Plejadą” powiedział, że nie zamierza nic komentować.

Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem – odpowiedział.

Julia Wieniawa w TOP MODEL. Co za stylizacja!

Wieniawa, Opozda i Rozbicki na jednym zdjęciu

Nie da się ukryć, że relacje Wieniawy z wymienionymi osobami są dość skomplikowane i trudno za nimi nadążyć. Patrząc jednak na jej ostatnie spięcie z Opozdą i plotki o związku z Rozbickim, zdjęcie sprzed kilku lat, na którym pozują we trójkę w towarzystwie Misheel Jargalsaikhan, jest zaskakujące. Ciekawe czy Julia wiedziała już wtedy, że będzie o niej tak głośno. I to za sprawą osób ze zdjęcia.

Fotka została wykonana w 2016 roku na jednym z eventów. Dziś chyba nie chcieliby tak ochoczo pozować przed fotoreporterami. Też tak uważacie?

Misheel Jargalsajkhan, Joanna Opozda, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki

Misheel Jargalsajkhan, Joanna Opozda, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki/fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ:

Ewelina Lisowska jest ZAKOCHANA. Jej nowy partner był zaręczony z Joanną Opozdą

Joanna Opozda zdradziła, jak wygląda jej relacja z Sandrą Kubicką po KONFLIKCIE z psem

Joanna Opozda na ściance

Joanna Opozda/fot. AKPA

Julia Wieniawa na ściance

Julia Wieniawa/fot. AKPA

Nikodem Rozbicki na ściance

Nikodem Rozbicki/fot. AKPA