Hailey Bieber (24 l.), żona Justina Biebera (27 l.), pracuje jako modelka. Para została sfotografowana w Santa Monica. Gwiazda wyglądała fenomenalnie w dopasowanej kreacji.

Hailey Bieber szczerze o CHOROBIE Justina Biebera

Hailey Bieber w obcisłej sukience

Hailey i Justin są małżeństwem od 2018 roku. Chociaż związali się zaraz po rozstaniu wokalisty z Seleną Gomez, szybko okazało się, że to poważna relacja.

Justin Bieber zabrał żonę na randkę. Hailey założyła bardzo seksowną kreację (ZDJĘCIA)

Modelka bardzo wspiera karierę ukochanego i często przebywa z nim w studio, ale sama również świetnie sobie radzi w zawodzie. Ma bardzo zgrabną figurę. Podczas pandemii nie zrezygnowała z ćwiczeń.

To było bardzo irytujące, aby przejść od tak intensywnego stylu życia, w którym ciągle się ruszam, do całkowitego zastoju, więc postanowiłam więcej ćwiczyć. Kiedyś byłam tancerką, dlatego uwielbiam pilates. Świetnie wzmacnia i wydłuża mięśnie. Ostatnio zaczęłam też ćwiczyć cardio – wyznała.

Efekty widać gołym okiem. Na najnowszych zdjęciach Hailey ma na sobie dopasowaną kreację w łososiowym kolorze i odsłonięty, płaski brzuch. Dół sukienki podkreślił jej zgrabne pośladki, a sylwetkę wydłużyły wysokie szpilki.

Hailey Bieber PUBLICZNIE beszta Justina. „Idź już spać”

Sami zobaczcie.

Hailey Bieber ma świetną figurę

Hailey Bieber ma świetną figurę fot. Backgrid USA / Forum

Hailey Bieber w dopasowanej kreacji

Hailey Bieber w dopasowanej kreacji fot. Backgrid USA / Forum

Seksowna Hailey Bieber

Seksowna Hailey Bieber fot. Backgrid USA / Forum

Hailey Bieber podkreśliła pośladki

Hailey Bieber podkreśliła pośladki fot. Backgrid USA / Forum