Justyna Gradek po aferze z Philippem Pleinem, związała się z Karolem Miśkiewiczem, zawodnikiem MMA, z którym dość szybko wzięła ślub. Pojawiły się plotki o rozstaniu pary. Modelka się do nich odniosła.

Justyna Gradek rozstaje się z mężem! „Nie są już razem od prawie miesiąca”

Justyna Gradek i Karol Miśkiewicz

Niedawno z profilu Justyny zniknęły zdjęcia z mężem, co szybko wywołało plotki. Jak donosił jeden z portali plotkarskich, mieli być w separacji, a co więcej, influencerka miała mu robić na złość.

Modelka postanowiła się do tego odnieść. Przyznała, że Karol miał w życiu ciężki czas, ale łączy ich niezwykła więź. Wytłumaczyła również powód przeprowadzki.

Karol zaufał mi, nie wierzył innym i dał mi duże wsparcie w tamtym momencie. Nikt mi tyle wiary nie dał i tyle wsparcia w tamtym momencie jak on. Dlatego jest mi bardzo przykro, że media próbują między nami mieszać, bo nie wiedzą tak naprawdę, co między mną, a Karolem jest i jaka więź nas łączy (…) Po naszym ślubie, kilka miesięcy później, wydarzyło się w życiu Karola coś strasznego. (…). Postanowiłam, że zabiorę go z Zielonej Góry i zaczniemy sobie wszystko od początku w Łodzi.

Justyna Gradek pokazała DRASTYCZNE zdjęcie szyi z mnóstwem WKŁUĆ (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Dodała, że mąż ją bardzo wspiera i jeśli kiedykolwiek się rozstaną, to na pewno w zgodzie.

scena z: Justyna Gradek-Miśkiewicz, Karol Miśkiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Justyna Gradek-Miśkiewicz, Karol Miśkiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA