Wybory zbliżają się wielkimi krokami, co oznacza, że kampania prezydencka potrwa do końca tygodnia. Kandydaci na stanowisko prezydenta podróżują po Polsce i robią wszystko, co w ich mocy – by przekonać do siebie jak największą liczbę wyborców. Niektórzy zdecydowali się na oczywisty krok, jakim jest zaangażowanie do kampanii członków rodziny – Rafał Trzaskowski już od dłuższego czasu pokazuje się w towarzystwie żony, by wzbudzić większe zaufanie wyborców. Teraz, jego żona Małgorzata sama postanowiła dać się poznać jeszcze większej licznie ludzi i założyła konto na Facebook’u i Instagramie. Co napisała?

Rafał Trzaskowski ma pewną obsesję – wygadała się jego żona

Małgorzata Trzaskowska debiutuje na Facebook’u i Instagramie

Starania o fotel prezydenta RP cały czas są zacięte. Głosowanie odbędzie się w niedzielę 28 czerwca i wtedy dowiemy się, kto zostanie nową głową państwa na następne lata. Rafał Trzaskowski stosunkowo niedawno zdecydował się, że wystartuje w kampanii prezydenckiej. Prezydent Warszawy chce zostać głową całego państwa.

Do tej pory niewiele było wiadomo na temat jego żony, ale sama Małgorzata postanowiła to zmienić i zadebiutowała na profilach społecznościowych. Żona Rafała pojawiła się na Facebook’u i Instagramie, gdzie zamieściła pierwszy wpis.

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Po raz pierwszy w mediach społecznościowych – to mój debiut. – zaczęła żona Rafała Trzaskowskiego.

Małgorzata postanowiła, że również powinna dać się poznać szerszej publiczności – podczas gdy jej mąż stara się o fotel prezydenta, zapewniła, że zamierza głośno mówić na tematy, które są dla niej ważne i bliskie jej sercu.

Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję „zostań w domu” niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu – czytamy.

View this post on Instagram

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram!🙂 Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki. Witajcie!

A post shared by Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska) on

Małgorzata Trzaskowska na Facebook’u

Wielu internautów w komentarzach pod postem Małgorzaty wyraziło swoje poparcie dla kandydatury jej męża. Żona Trzaskowskiego podkreśliła, że nie zamierza tolerować hejtu i jadu w komentarzach.

Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki. Witajcie! PS. Uprzedzam – nie akceptuję żadnego hejtu i mowy nienawiści! – podkreśliła Małgorzata.

Sonda

poll-violet

Agata Duda kontra Małgorzata Trzaskowska - którą z nich lubisz bardziej?

1
Prezydent Andrzej Duda z żoną Agatą.

Agata Duda sprawdza się w roli Pierwszej Damy od 5 lat.

2
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski z żoną Małgorzatą.

Zdecydowanie bardziej trafiają do mnie założenia Małgorzaty Trzaskowskiej - porusza ważne tematy.

Kim jest żona Rafała Trzaskowskiego?

Rafał Trzaskowski i jego żona Małgorzata są małżeństwem od ponad 18 lat. Poznali się jeszcze na studiach. Ich ślub odbył się w 2002 roku. Małgorzata i Rafał doczekali się dwójki dzieci. Wspólnie wychowują szesnastoletnią Aleksandrę i jedenastoletniego Stanisława.

Rafał Trzaskowski nowym prezydentem Warszawy! Pochwalił się uroczym synem i żoną

Małgorzata jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Pracuje w Biurze Promocji Urzędu Miasta.

Tak o sobie na Instagramie pisze Małgorzata. Jej konto obserwuje 22,6 tys. Internautów:

Dumna Ślązaczka, oddana Warszawianka. Rodzinna, niezależna, aktywna. Zaangażowana społecznie, zwłaszcza w prawa kobiet, edukację i wyrównywanie szans.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Żona Trzaskowskiego przyznała, że jest osobą wierzącą

Rafał Trzaskowski kandydatem na prezydenta. Kim jest jego żona? W jakim serialu zagrał?

Tak się zmieniał Rafał Trzaskowski – kiedyś był tęższy (ZDJĘCIA)

Rafał Trzaskowski z żoną Małgorzatą.

Rafał Trzaskowski z żoną Małgorzatą na wieczorze wyborczym, fot.Forum/ Andrzej Hulimka.

Rafał Trzaskowski z żoną Małgorzatą.

Rafał Trzaskowski z żoną Małgorzatą na wieczorze wyborczym, fot.Forum/ Andrzej Hulimka.