O Kanye West jest ostatnio głośno w różnych kontekstach. Media na całym świecie najpierw rozpisywały się na temat jego rozwodu z Kim Kardashian, a także zmiany imienia na „Ye” czy nowego związku z Julią Fox. Teraz amerykański gwiazdor dostarczył nowych zagadnień, a mianowicie… wdał się w bójkę ze swoim fanem. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności.

Kanye West znalazł sobie nową „lalkę do przebierania”. Julia Fox już jest nową ikoną mody

Kanye West pobił mężczyznę!

O tym, że muzyk ma problemy z panowaniem nad emocjami, wiemy od dawna. Jednakże to pierwszy raz, gdy (za chwilę) były mąż Kim Kardashian rzucił się na swojego fana. Jak donosi TMZ, Kanye popchnął, a następnie uderzył mężczyznę, który zaczął go nagrywać i poprosił o autograf. Fan upadł na zmienię. Wiadomo też, że ofiara Westa zawiadomiła policję. Jednak przed przyjazdem radiowozu, Ye zdążył oddalić się od miejsca zdarzenia. Historia ta miała miejsce w Los Angeles, niedaleko Soho Warehouse w nocy, ze środy na czwartek.

Czy raper został aresztowany? Nie, ale jest podejrzanym w sprawie o pobicie. Za ten czyn Kanye może trafić do więzienia nawet na sześć miesięcy. Co na to Kim? Na tę chwilę cisza.

Kanye West, COBRA TEAM / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kanye West źle znosi rozłąkę z rodziną.

Kanye West źle znosi rozłąkę z rodziną. Fot.Forum.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Mega Agency.