Podczas gdy amerykańskie media donoszą, że Kim Kardashian i jej związek z Petem Davidsonem to najlepsze, co mogło ją spotkać, Kanye West właśnie znalazł sobie nowy projekt – aktorkę Julię Fox. Nikomu nieznana gwiazda zmieniła styl w ciągu kilku chwil, a za każdym razem, gdy para pojawia się razem, wyglądają jakby stylizacje były dobrane do siebie.

Kanye West błaga Kim Kardashian, by do niego wróciła. Podczas koncertu!

Nowa Kim Kardashian?

Po tym, jak para szturmem zdobyła Miami, para pojawiła się w Nowym Jorku, a następnie w Los Angeles. 44-letni Kanye „Ye” West i 31-letnia Julia Fox zostali sfotografowani w poniedziałek, gdy wchodzili z popularnej knajpy w zachodnim Hollywood. Para podobno świętuje wspólną kolekcję Westa i marki GAP. West i Fox uzupełniali się w szarych dżinsowych zestawach. Aktorka miała na sobie monochromatyczny zestaw: dżinsy marki Diesel i torbę Balenciagi – Neo Classic City.

Kanye West oficjalnie potwierdził związek z Julią Fox!

To było spełnienie marzeń każdej dziewczyny […] To był prawdziwy moment Kopciuszka. Nie wiem, jak to zrobił, ani jak zdążył to wszystko na czas… Na przykład, kto robi takie rzeczy na drugiej randce? Albo ogóle!, rozpływała się Fox nad niespodzianką, którą sprawił jej West. Aktorka po powrocie do hotelu znalazła cały pokój wypełniony designerskimi ubraniami.

Jak widać Kanye rozpoczął związek z aktorką od ubrania jej w odpowiednie stylizacje. Takie, które pasują do niego samego. Mimo to, że para wygląda na szczęśliwą, media donoszą, że Kanye wciąż walczy o Kim. A jego relacja z Julią Fox jest tylko przejściowa. Jedno jest pewne, aktorka świetnie się bawi, a do tego wygląda jak Kim Kardashian. Ye wymyślił sobie nowy projekt i znalazł nową lalkę do przebierania?

Kanye West przyznał się do zdrady Kim Kardashian. Kim była jego kochanka?