Okazuje się, że Kanye West (45 l.) jest silnie kontrolowany przez aktywistkę prawicową Candace Owens (33 l.). To właśnie z nią zdecydował się założyć koszulki z kontrowersyjnym hasłem „White Lives Matter”. Akcję tę podobno planowali od tygodni. Według TMZ, niektórzy z dawnych przyjaciół Kanye Ye Westa, powiedzieli, że Candace Owens działa jako jego główny doradca w jego codziennym życiu.

Kanye West, „Kocham Hitlera i nazistów”

Ponadto osoby bliskie Kanye, wyznały platformie plotkarskiej TMZ, że Candace kontaktuje się z ludźmi w imieniu Kanye, pracując nad umawianiem się na rozmowy, spotkania czy występy.

Podobno Kanye jest w złym stanie psychicznym i Owens tylko wykorzystuje możliwość manipulowania muzykiem do własnych celów.

Kim jest Candace Owens?

Według strony z Wikipedii, to czarnoskóra „amerykańska aktywistka konserwatywna i komentatorka polityczna, zwolenniczka prezydentury Donalda Trumpa i przeciwniczka ruchu Black Lives Matter”.

Kanye West w koszulce z Janem Pawłem II

Wiele osób bliskich muzykowi boi się o jego przyszłość. Uważają, że Candace ma zły wpływ na Kanye i to ona podburza go przeciwko Kim Kardashian. To ona podobno ujawniła rozmowę Kim z muzykiem i swoim eks Ray J’em, w którym Kim nazwała Whitney Houston „starą wiedźmą”. Następnie Kanye West pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie Owens i Ray J’a.