Kanye West lada chwila wydaje nową płytę. Zapewne w ramach promocji albumu wrócił na Instagram. Fani zastanawiali się, czy nadal obserwuje Kim Kardashian.

Kim Kardashian i Kanye West przyłapani RAZEM! „Byli podekscytowani, że tam są”

Kanye West wrócił na Instagram

Kanye West opublikował pierwszy post od trzech lat. Przedstawia on kilka zdjęć złotego łańcucha na szyi. Na ozdobie znajdują się imiona jego dzieci: 5-letniego Sainta, 8-letniej North i 3-letniej Chicago. Nie ma imienia najmłodszego syna, Psalma, co może znaczyć, że została wykonana jeszcze przed jego narodzinami. Na dalszych fotkach widzimy Kanye w kapturze i rękawiczkach.

Kim Kardashian w „KUWTK. Reunion” szczerze o małżeństwie z Kanye Westem

Co ciekawe, na liście osób, które obserwuje jest tylko jedna osoba – Kim Kardashian. Raper nie poszedł śladem wielu osób z show-biznesu i nie usunął jej po rozstaniu.

New York, NY – Christy Turlington, Donna Karan, Kanye West, Kim Kardashian, and other stars attend Fashion Group International’s 2019 Night of Stars at Cipriani in NYC.
BACKGRID USA 24 OCTOBER 2019, Image: 478835085, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kanye West i Kim Kardashian z rodziną fot. Instagram