Po załamaniu psychicznym i pobycie w szpitalu Kanye West bardzo się zmienił. Dziś opowiada o tym, że podczas leczenia, gdy był w odosobnieniu, zaczął czytać Biblię. Mąż Kim Kardashian odnalazł w Piśmie świętym drogę, którą idzie do dziś.

Kim Kardashian zabrała Kanye Westa na zakupy: w TYCH SPODNIACH ledwie chodziła (ZDJĘCIA)

West nie ukrywa, że od czasu pobytu w klinice, jego życie i sposób postrzegania świata odwróciły się o 180 stopni. West, który prowadził kiedyś rozwiązły styl życia, szukał szybkich i łatwych przygód, dziś stara się nawrócić swoją żonę na ścieżkę cnoty i skromności. Raper nie lubi, gdy jego partnerka wrzuca na Instagram wyuzdane zdjęcia. Otwarcie krytykuje zbyt odważne stylizacje Kimmy.

Niedawno West opowiedział o pracy nad nową płytą. Okazuje się, że nowy Kanye zaczął ingerować w… intymne życie swoich współpracowników. Chcąc namówić ich do większego skupienia i zwiększenia tempa pracy, Kanye prosił, by w czasie, gdy pracują nad materiałem, nie uprawiali seksu przedmałżeńskiego.

Kim i Kanye OSTRO się pokłócili o wyzywający wygląd celebrytki

To zabrzmi radykalnie, ale był czas, gdy prosiłem ludzi, by nie uprawiali seksu przedmałżeńskiego pracując nad albumem – mówi West. – Prosiłem ich też, by w tym czasie rezygnowali z innych projektów – po to, by skupić się wyłącznie na naszym.

Chodzi mi o to, że rodziny, które razem się modlą, naprawdę są razem – wyjaśnił West sugerując, że jego team jest dla niego w pewnym sensie jak rodzina.