Kim Kardashian (38 l.) słynie z seksownego, często wyzywającego wizerunku. Wygląda jednak na to, że niedługo możemy przestać oglądać celebrytkę w odważnych kreacjach. Wszystko dlatego, że jej mąż nawrócił się i nie chce, by matka jego dzieci ubierała się zbyt wulgarnie.

Kanye West skrytykował sukienkę Kim Kardashian na galę MET, uznał, że jest zbyt wyzywająca

Pamiętacie na pewno słynną sukienkę, w której Kim Kardashian pojawiła się na tegorocznej gali MET. Prześwitująca kreacja celebrytki nawiązywała do mokrej sukienki ze słynnej sceny z Sofią Loren z filmu Chłopiec na delfinie. Kreacja Kimmy była bardzo mocno wydekoltowana i obcisła, eksponowała seksowne kształty celebrytki, co nie spodobało się jej mężowi.

Kim Kardashian przywraca do łask koszmar Waszego dzieciństwa: patrzcie na jej SPODNIE (ZDJĘCIA)

W wieczór poprzedzający MET Galę Kanye West zobaczył żonę w kreacji, którą szykowała na imprezę i – zamiast oniemieć z wrażenia – skrytykował ją.

West od pewnego czasu przechodzi duchową transformację. Mąż Kim nawrócił się na chrześcijaństwo, organizuje msze, podczas których dyryguje chórem gospel. W związku z tym zmienił się też sposób postrzegania kobiet – w tym własnej żony.

Kanyemu nie spodobał się wyzywający wizerunek Kim.

Jesteś moją żoną i dotyka mnie, gdy twoje zdjęcia są zbyt sexy – powiedział.

Kanye West ZABRONIŁ Nori malować usta na czerwono – DOBRZE zrobił?

Kim nie potrafiła ukryć rozczarowania reakcją męża:

Zatem dzień przed galą przychodzisz do mnie i mówisz mi, że nie podoba ci się mój gorset? Jestem naprawdę przerażona. O czym ty w ogóle mówisz? – zdenerowała się Kim.

Po czym dorzuciła:

Stworzyłeś mój wizerunek jako osoby seksownej i akceptującej siebie. A to, że jesteś właśnie w trakcie przemiany, nie oznacza, że ja jestem w tym samym miejscu, w którym ty się znajdujesz – wyjaśniła zniecierpliwiona Kimmy.

Dobrze, cool – odparł tylko West i wyszedł z pokoju.

Kanye West ZMIENIA ZASADY wychowywania North – koniec reguł mamy, Kim Kardashian

To nie pierwszy raz, jak Kanye wyraził swoje niezadowolenie z powodu zwyczajów panujących wśród kobiet w jego rodzinie. Niedawno pisaliśmy, że Kanye zakazał córce, 6-letniej Nori, używania kolorowych kosmetyków, między innymi malowania ust na czerwono.

Ostatnie stylizacje Kim też są zdecydowanie spokojniejsze. Podczas wieczoru Emmy Kim miała na sobie czarną suknię, a na piersiach ogromny krzyż.

Czyzby to wpływ męża?

Wyobrażacie sobie Kim w zasłaniających wszystko sukienkach?

 Kim Kardashian West i Kanye West na gali MET, fot. FORUM/Backgrid

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi, fot. MEGA / Mega Agency / Forum

Kim podczas gali Emmy, fot. Forum, Reuters

fot.  Forum, Reuters

Kim Kardashian, Kanye West na gali MET, fot. FORUM/Backgrid

fot. FORUM/Backgrid

Fot. FORUM/Backgrid

fot. FORUM/Backgrid