Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk to zwycięska para 3. edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”. Pierwsze poznanie Mateusza z Caroline zapadło w pamięć widzom. Uczestnik był zachwycony nowo przybyłą do willi dziewczyną do tego stopnia, że nie mógł się wysłowić. Scena niczym z filmu. Jak wyglądała ich historia miłosna po programie? Czy zwycięzcy 3. edycji show są nadal razem?

„Love Island. Wyspa miłości”. Tego jeszcze nie było! Już dwie pary się rozstały tuż po FINALE

Historia miłosna Caroline i Mateusza z programu „Love Island. Wyspa miłości”

Z racji tego, że Caroline na codzień mieszkała w Kanadzie, a jej wybranek w Polsce, co zrodziło pierwsze wątpliwości widzów. Mimo dzielącej ich odległości i wielu niewiadomych dotyczących przetrwania ich związku, w programie mieli wielu fanów. Publiczność uwierzyła w ich prawdziwe uczucie i zdecydowała o zwycięstwie uczestników.

Sandra i Mateusz z „Love Island 7” już się rozstali?!

Po pewnym czasie para poinformowała, że zmaga się z problemami. Obserwujący zauważyli to już nieco wcześniej i zadawali wiele pytań na temat ich związku. Niestety zakochani oświadczyli, że doszło do rozstania. W listopadzie 2021 roku na Instagramie pojawiło się specjalne oświadczenie, w którym Juchniewicz przekazała te wieści:

(…) Niestety, nie wszystko jest tak piękne, jak wygląda w telewizji i byliśmy w publicznym związku, któremu bardzo dużo z Was kibicowało. Bardzo dziękujemy Wam za całe wsparcie. Byliście z nami od początku i widzieliście, jak nasza miłość rozkwitała. Dlatego należy Wam powiedzieć, że jesteśmy w dobrym kontakcie i będziemy się widywać, ale na razie nie jesteśmy razem. Jest to trudny czas dla obu z nas i chcemy, abyście uszanowali naszą prywatność (…). – napisała Caroline

Kolejna zwycięzka para „Love Island” się rozstała. Wydali oświadczenie

Niedługo później influencerka poinformowała, że zaszły zmiany w jej relacji z Mateuszem. Para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę.

Na pewno część z Was już dawno wiedziała, że jesteśmy razem. To był szalony czas, odkąd się poznaliśmy, ale potrzebowaliśmy prywatności, żeby rozwiązać nasze problemy w związku. Na razie tyle powiemy, aż będzie odpowiedni moment, żeby wyjaśnić więcej szczegółów. Będziemy z Wami kompletnie szczerzy i dziękujemy za wsparcie i za zrozumienie – napisała na InstaStory

OMG! Zobaczcie, jaką zmianę przeszła Angela z „Love Island”

Zakochani zaczęli ponownie wstawiać ze sobą zdjęcia na media społecznościowe i dzielić się swoim codziennym życiem. Para wygląda na bardzo szczęśliwą i zrzesza wokół siebie wielu fanów. Na Instagramie Mateusza i Caroline mozemy zobaczyć, że para nie próżnuje. Zwycięzcy 3. edycji „Love Island. Wyspa miłości” stale podróżują i korzystają z każdej wspólnej chwili.

Caroline Juchniewicz, Mateusz Zacharczuk, fot.AKPA

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

IG: mattzacharczuk

Caroline Juchniewicz, Mateusz Zacharczuk, fot. AKPA