Zadebiutowała w „Miłość na bogato”, ale to za „Love Island” Polacy ją pokochali. Już od kilku lat co pół roku wylatuje do Hiszpanii, aby nagrać kolejny sezon show. Tym razem prowadząca „LI” została przyłapana w Marbelli, ale w zaskakujących okolicznościach.

Karolina Gilon pokazała się w NATURALNYM wydaniu. Wyznaje: „Nigdy nie dam sobie wmówić, że to źle ulokowane uczucia”

Karolina Gilon wzięła ślub

Ostatnio „Na Pudelku” pojawiły się zdjęcia, na których widać Karolinę Gilon w zaskakującej stylizacji – miała na sobie suknię ślubną, a w dłoni trzyma bukiet kwiatów.

Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała najwięcej w ślubnej KOPERCIE. Karolina Gilon grzmi: „Ale serio? Aż tak?”

Karolina Gilon nie dała rady już więcej ukrywać w tajemnicy, że uwaga… wzięła ślub! Na swoim Instagramie opublikowała serie zdjęć jako panna młoda na tle pięknej Marbelli.

Wyszłam za mąż zaraz wracam
Wyszłam za mąż niedaleko
#spain – napisała.

Post wywołał lawinę komentarzy, ponieważ nic nie wskazywało na to, że gwiazda zaraz powie „TAK”. Wielu internautów nie wierzy Karolinie, że wyszła za mąż, bo jednak nie pokazała ukochanego. Czy to kolejna kampania reklamowa?

  • Ale Pan młody już się ulitnił
  • A gdzie mąż?
  • A gdzie ten pan młody?
  • Nie wiem, czy ktoś w to uwierzył, ale dla mnie wygląda, to ja kampania reklamowa sukien ślubnych dla pięknych i odważnych kobiet. Takich jak Karolin, nietuzinkowych
  • Jeżeli to prawdziwy ślub, a nie sesja to super byłoby częściej widzieć Panny Młode w takich wersjach mini – piszą internauci.

Karolina Gilon, fot. Podlewski/AKPA

Karolina Gilon, SK:, , fot. Baranowski/AKPA