Karolina Pisarek (22 l.) w grudniu zakończyła trwający dwa lata związek. Modelka była w tym czasie związana z 31-letnim aktorem, modelem i piłkarzem filipińskiego klubu, Danielem Kenji Matsunagą. Mimo dużej odległości, jaka ich dzieliła, udawało im się utrzymać związek. Jednak do czasu. Jak donosił Pudelek, ponoć Matsunaga nie był wierny Pisarek. Z czasem modelka pojawiła się w programie śniadaniowym i odniosła się do rozstania.

ZOBACZ: Karolina Pisarek skomentowała ROZSTANIE.”Czasem miłość nie wystarcza”

Karolina Pisarek rozstała się!

Niedługo po rozstaniu Karolina znalazła miłość u boku nowego mężczyzny. Jej partnerem został starszy od niej o 17 lat Jaime Camara, zawodowy kierowca rajdowy. Para nawet przez jakiś czas mieszkała razem w Miami, ale wygląda na to, że Karolina już tam nie wróci. Przynajmniej nie do Camary. Pudelek donosi, że modelka kolejny raz się rozstała. Ponoć praca była dla niej ważniejsza niż miłość.

Powodem była różnica zdań na temat przyszłości pary. On chciał zatrzymać Karolinę, przy sobie w Stanach, ona wybrała pracę i życie w Polsce, bo tu ma rodzinę i przyjaciół. Niestety nie udało się, ale kto wie, co ja spotka w Polsce – powiedział Pudelkowi przyjaciel Pisarek.

ZOBACZ TEŻ:

Karolina Pisarek mimo KORONAWIRUSA snuje się po ulicach Warszawy

Ups! Grażyna Wolszczak się wygadała: „TVN ma jakieś wielkie plany w stosunku do Karoliny Pisarek”

Polskie gwiazdy wygłupiają się na TikToku: Julia Wieniawa, Sandra Kubicka, Marina…

Jaime Camara, Karolina Pisarek w objęciach

Jaime Camara, Karolina Pisarek/fot. Instagram/karolina_pisarek

Jaime Camara, Karolina Pisarek w objęciach

Jaime Camara, Karolina Pisarek/fot. Instagram/karolina_pisarek