Udział w „Top Model” otworzył Karolinie Pisarek (22 l.) drzwi do kariery i świata mody. Choć nie wygrała show, ale zajęła drugie miejsce, to nie może narzekać na brak współprac i sesji zdjęciowych. Równie duże szczęście miała też w życiu prywatnym. Przez dwa lata była związana ze 31-letnim aktorem, modelem i piłkarzem filipińskiego klubu, Danielem Kenji Matsunagą.

OMG! Karolina Pisarek CAŁUJE się na jachcie z nowym facetem (WIDEO)

Karolina Pisarek rozstała się!

Para nie miała łatwo. Karolina ze względu na swoją pracę podróżowała po świecie, dużo czasu spędzała też w Warszawie, a Daniel mieszka na Filipinach. Mimo to udawało im się utrzymać związek na odległość, a swoją miłością często chwalili się w mediach społecznościowych. Internauci pokochali tę parę. Karolina i Daniel uchodzili za jedną z sympatyczniejszych i zgranych par. Kilka tygodni temu okazało się, że związek modelki i piłkarza to już przeszłość. Jak wówczas donosił Pudelek, Daniel nie był wierny Karolinie.

Partner Karoliny miał problemy z zachowaniem monogamii, dlatego ona zdecydowała się zakończyć tę relację. Poza tym związek na odległość na dłuższą metę jest męczący – powiedziała Pudelkowi osoba z otoczenia modelki.

TYLKO U NAS: Karolina Pisarek o DIECIE modelki i swojej chorobie

Karolina Pisarek o rozstaniu z Danielem

Na profilu Karoliny często pojawiały się komentarze, w których internauci dopytywali o rozstanie. Modelka milczała, ale w końcu w „Dzień Dobry TVN” odniosła się do rozstania. Jak wcześniej zapowiedziała na Instastories, zrobiła to jeden, jedyny raz.

Daniel pokazał mi dużo dobrego. Mieliśmy te same wartości, tak samo dbamy o rodzinę, jesteśmy chrześcijanami. Na pewno dużo szczęścia było w tym związku. Niestety, mieliśmy inny pogląd na związek. Czasem miłość nie wystarcza, żeby zbudować coś lepszego i myślę, że każdy powinien iść w swoją stronę – skomentowała Karolina.

Karolina Pisarek i Daniel Kenji Matsunaga rozstali się/fot. Instagram/karolina_pisarek

ZOBACZ TEŻ:

Karolina Pisarek w SIWYCH włosach! Ma dopiero 22 lata, więc skąd ta siwizna?

Karolina Pisarek dodała zdjęcie bez MAKIJAŻU i filtrów

Ameryka Express 2020 – kto wystąpi w programie?

 

Karolina Pisarek i Daniel Kenji Matsunaga rozstali się/fot. Instagram/karolina_pisarek

Karolina Pisarek i Daniel Kenji Matsunaga rozstali się/fot. Instagram/karolina_pisarek