Kasia Tusk (31 l.) jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami efektami pięknych sesji zdjęciowych. Tym razem blogerka pokazała, jak udekorowała dom na zbliżający się okres świąteczny. Katarzyna doskonale wie, jak sprawić by nawet najzwyklejsze wnętrze zamieniło się w klimatyczne pomieszczenie.

Donald Tusk pisze książkę z najmłodszą wnuczką. Przeurocze zdjęcie wstawił na Instagram

Kasia Tusk przygotowała dom na święta Bożego Narodzenia

Kasia Tusk od wielu lat zajmuje się prowadzeniem bloga. Dzięki ciężkiej pracy i regularności przy dodawaniu postów jej blog jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Zaglądają tam kobiety w każdym wieku, szukając porady, pysznych przepisów czy po prostu chcąc poprzeglądać estetyczne fotografie.

Tym razem Katarzyna podzieliła się uroczym zdjęciem swojego wnętrza. W jasnym pomieszczeniu na podłodze siedziała jej córeczka. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. W tle można zauważyć również psa blogerki. Kasia słynie z tego, że jest fanką minimalizmu i jasnych kolorów w pomieszczeniach. Mając takie tło, często za pomocą kilku dodatków można całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia. Kasia w tym roku postawiła na rustykalną i naturalnie wyglądającą choinkę.

Powiem Wam prawdę… UWIELBIAM przygotowywać dla Was świąteczne artykuły. Nie ma lepszego pretekstu, aby przyozdobić całe mieszkanie, puszczać piosenki o reniferach i czytać po nocach książki o adwentowych tradycjach – podpisała zdjęcie Katarzyna

Fani w komentarzach nie mogli wyjść z podziwu jak niewiele wysiłku trzeba włożyć we wnętrze, które dzięki kilku trikom zyskuje na przytulności i zmienia się nie do poznania.

Kochana podziwiam twój styl i prostotę

Kasiu, co do bloga, mieszkanie pięknie świąteczne, zdjęcia super, maluszek przesłodki

O mamo jak u Was cudownie, Kasia! Nie mogę się napatrzeć! Coś pięknego! – pisali zachwyceni fani pod zdjęciem Kasi

A Wy już czujecie klimat świąt?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kasia Tusk ma PATENT na ŁADNE PAZNOKCIE przy dziecku; kiedy nie ma czasu na wizytę w salonie ani pracochłonny manicure

Kasia Tusk z mężem i córką; takie zdjęcia to rzadkość na Instagramie blogerki

Kasia Tusk zabrała córeczkę na IMPREZĘ! Rośnie mała fashionistka!