Co prawda lato już się kończy, ale pogoda jest na tyle dobra, że można jeszcze spędzać czas w ogrodzie czy na balkonie. W związku z tym Katarzyna Skrzynecka postanowiła, że nie będzie jeszcze zabierać balkonowych mebli i przygotowała balkon na jesienne dni.

Katarzyna Skrzynecka pokazała swoją starszą córkę: Prawdziwa piękność

Katarzyna Skrzynecka pokazała balkon

Katarzyna Skrzynecka niedawno wróciła z wakacji w Grecji, którą kocha całym sercem. Jej miłość do tego kraju jest tak wielka, że celebrytka postanowiła nawet w warszawskim mieszkaniu czuć się, jakby była w Grecji. Dlatego zaopatrzyła się w greckie rośliny, które zagościły na jej balkonie.

Skrzynecka pokazała fanom na Instagramie proces zmiany jej balkonu. Nie tylko ona nad nim pracowała. Pomagał jej także jej partner, Marcin Łopucki, który przesadzał kwiaty. Aktorka wyjaśniła też, co robi z roślinami, kiedy temperatura jest na tyle niska, że nie mogą zostać na zewnątrz.

Mąż w sobotnim ogrodniczym uniesieniu zmieniał nasz taras w kawałek Grecj (…) Przyjechała z nami z Grecji do towarzystwa dla greckiej Bougenvillei, która mieszka z nami już 3 lata, latem „czując Grecję” i udając Greka na tarasie warszawskiego budynku, a zimując w cieple w domu przy słonecznym południowym oknie.  To Carpobrotus aequilaterus. Lubi nadmorskie piaszczysto-skaliste tereny… na zimę (polską zimę) lepiej do domu… – napisała Skrzynecka.

ZOBACZ TEŻ:

Katarzyna Skrzynecka w kiczowatym makijażu i przerażających, sztucznych rzęsach: „Powieki będą miały zakwasy”

Skrzynecka miała nie lada PROBLEM z odbiorem córki ze szkoły. Jak udało jej się wybrnąć?

Marcin Łopucki na balkonie

Marcin Łopucki na balkonie/fot. Instagram/katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pokazała balkon

Balkon Katarzyny Skrzyneckiej/fot. Instagram/katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka chwali się balkonem

Balkon Katarzyny Skrzyneckiej/fot. Instagram/katarzyna_skrzynecka

Rośliny na balkonie Skrzyneckiej

Balkon Katarzyny Skrzyneckiej/fot. Instagram/katarzyna_skrzynecka