Rok temu Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wydali oświadczenie, w którym poinformowali o swoim rozstaniu. Już wcześniej mówiło się o problemach w związku pary i spekulowano czy ich związek przechodzi kryzys. Ostatecznie w oświadczeniu napisali, że „była to decyzja trudna, lecz konieczna”, poprosili o uszanowanie prywatności i zapewnili, że jest to ich jedyny komentarz w tej sprawie.

Jakiś czas później Piotr Stramowski w podcaście Łukasza Knapa zmienił zdanie i postanowił otworzyć się w temacie rozstania, wyjaśniając, że rozstali się w zgodzie, a wcześniej walczyli przez dwa lata o swój związek:

To nie tak, że ktoś coś zrobił, ktoś kogoś zdradził, ktoś kogoś miał wcześniej. Nie. Tutaj sytuacja wygląda tak, że po prostu coś się wyczerpało. Walczyliśmy dwa lata. Oczywiście z zewnątrz nie było tego widać, ale to była mocna praca

Jednocześnie w listopadzie serwis Pudelek donosił, że w życiu Piotra pojawiła się już nowa kobieta i mężczyzna został przyłapany z „blondwłosą pięknością”. Komentarza w tej kwestii udzieliła wówczas Katarzyna Warnke, która pojawiła się w „Dzień Dobry TVN” i zdradziła jakie obecnie ma relacje z Piotrem oraz czy akceptuje jego nową partnerkę:

Po tym, jak oświadczyliśmy, że się rozchodzimy, mam wrażenie, że jestem postrzegana jako ofiara tej sytuacji. Chciałam złożyć protest publicznie, ponieważ uważam, że za długo patrzymy już na rozwód jak na nieszczęście. Absolutnie jest co świętować. Przeżyliśmy fantastyczny czas, mamy córkę. W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek i to jest moja nowa rodzina, rodzina mojego dziecka.

Katarzyna Warnke o Piotrze Stramowskim po rozstaniu

Katarzyna Warnke ma nowego partnera? Aktorka przyłapana na mieście z tajemniczym blondynem

Teraz zdaje się, że również Katarzyna Warnke odnalazła nową miłość – jak donosi „Twoje Imperium” gwiazda została przyłapana na nocnej schadzce z tajemniczym blondynem. Para poszła do jednej z popularnych warszawskich restauracji i wyszła dopiero o drugiej w nocy. Następnie udali się (osobno) do taksówki. Jak jednak twierdzą dziennikarze tygodnika, gdy Warnke i jej nowy partner(?) wsiedli do samochodu, nie szczędzili sobie czułości:

Około drugiej w nocy, zachowując dystans, wyszli z warszawskiego lokalu „Pod gigantami”. Idąc do taksówki, udawali, że się nie znają. Co innego, gdy zamknęły się za nimi drzwi auta. Tam nie szczędzili sobie czułości (…). Widać było, że zakochanych bawi ich sekret – możemy przeczytać w „Twoim imperium”.

Na ten moment nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia tych doniesień ze strony aktorki.

Piotr Stramowski już nie ukrywa nowej partnerki na Instagramie. Tak spędzili Walentynki

pasekkozak

Katarzyna Warnke o Magdalenie Boczarskiej, swoim nowym filmie i rozstaniu z KLASĄ

scena z: Katarzyna Warnke, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, fot. AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, fot. AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA