Katarzyna Warnke (43 l.) 7 miesięcy temu została mamą. Aktorka podobno urodziła córkę, mimo że nigdy nie potwierdziła tej informacji. Kasia Warnke i Piotr Stramowski konsekwentnie nie pokazują dziecka w mediach społecznościowych.

Katarzyna Warnke – Instagram

Internautka w mocnych słowach do Warnke: „Stoisz w rozkroku między dawnym życiem a nową rolą”. Aktorka nie została jej dłużna

Warnke od początku była znana z kuszenia seksapilem i po urodzeniu dziecka wcale się to nie zmieniło…. Od początku ciąży, aktorka nie zachowuje się, jak typowa mama influencerka. Pod koniec ciąży zaskoczyła fanów i pokazała odważną sesję ciążową dla magazynu „Uroda życie”, gdzie pozowała z futrem. Zaledwie kilka tygodni po urodzeniu dziecka pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Katarzyna Warnke pokazała wózek! Zachęca przy okazji do pozostania w domu

Wczoraj Katarzyna Warnke pochwaliła się zdjęciem z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jak przystało na aktorkę, kusi swoimi wdziękami w wannie, a w jednej ręce trzyma papierosa, a w drugiej książkę Freuda.

Ej, ciekawe:) @zwyklezycie_magazyn publikuje takie moje (między fotografiami innych bohaterów) zdjęcie z okazji Święta Pracy… CUDOWNIE PRZEWROTNE, choć bardzo na czasie. Swoją drogą często czytanie przygotowuje mnie do roli albo myślenie, a to mi najlepiej idzie w kąpieli – napisała Warnke.