Kasia Warnke słynie z tego, że nie owija w bawełnę i mówi wprost, co myśli i czuje. Gwiazda znana między innymi z takich filmów jak „Botoks” czy „Kobiety mafii” niedawno gorzko wypowiadała się na przykład o macierzyństwie. Teraz wyznaje, dlaczego kilka lat temu straciła przyjaciół z branży.

Warnke gorzko o macierzyństwie: „Sprowadzenie siebie do roli matki to NISZCZENIE siebie”

Katarzyna Warnke przyznaje, że straciła przyjaciół z branży

Katarzyna Warnke weszła do polskiego show-biznesu kilka lat temu. Większą rozpoznawalność przyniosły jej role w filmach Patryka Vegi. Media interesowały się jednak nie tylko zawodowymi poczynaniami aktorki, lecz także jej związkiem z Piotrem Stramowskim. Dziś 46-latka wyznaje, że ceną sławy była utrata przyjaciół z branży.

Sylwia i Akop Szostakowie ROZSTALI SIĘ po 10 latach małżeństwa!

Byłam tym zaskoczona. Była taka cezura, wejście w show-biznes było bardzo przemyślane, strategiczne. Z Gabrysią Piekarniak, która się mną zajęła, wymyśliłyśmy, o czym chcemy mówić moją obecnością. Głównie była to zmysłowość, feminizm, sztuka, moda. Z naciskiem na modę. Odeszłam z teatru TR Warszawa i wpadłam w środowisko show-biznesowo-modowe. Później, kiedy spotykałam kolegów z teatru, wielu było wobec mnie bardzo niechętnych czy oceniających. Widziałam to w ich oczach” – przyznała w rozmowie z portalem o2.pl

Kasia powiedziała również, że nie rozumiała, dlaczego starzy koledzy zaczęli ją odrzucać. Podejrzewa jednak, że dla ludzi z artystycznego środowiska, wejście na czerwone dywany może oznaczać zdradę ideałów.

Myślicie, że rzeczywiście to mogło być powodem?

Edyta Zając dołącza do „Dzień Dobry TVN”! Prócz niej zatrudniono dziennikarza z TVP