Akop i Sylwia Szostakowie tworzyli jedną z najpopularniejszych par w świecie fitness. Ich związek śledziły tysiące internautów, a piękna para od wielu lat zachwycała swoimi filmikami i zdjęciami. Jeszcze w 2020 roku Akop deklarował ogromną miłość do swojej żony w pięknym instagramowym wpisie, zamieszczając zdjęcie z ich ślubu:

Jesteśmy prawie siedem lat po ślubie. Wzięliśmy go szybko, po paru miesiącach znajomości. Dziś powiedziałbym, że trochę za szybko, bo tak naprawdę zupełnie się nie znaliśmy. Było ciężko, nie wszystkie chwile były kolorowe i przeszliśmy parę poważnych kryzysów. Nigdy nie wywlekaliśmy brudów publicznie, w końcu „pranie” robi się w domu. Mimo wszystko gdybym miał ponownie poprosić ją o rękę, zrobiłbym to bez chwili zawahania, ponieważ Ona jest najlepszym, co spotkało mnie w życiu! Choć by to zrozumieć, musieliśmy przejść tak dużo. Czasem warto zaryzykować, bo tylko tak można znaleźć prawdziwe szczęście. Jednak należy też pamiętać ze szczęście jest ulotne, a utrzymanie go przy sobie to ciężką praca. Związek ciągle trzeba podsycać, by nigdy nie zgasł. W miłości, jak w życiu, trzeba ciężko pracować i iść na kompromisy, by było dobrze. Kocham cię.

Sylwia Szostak na Instagramie opublikowała swoje starsze zdjęcie. „(…) Staram się cieszyć każdym z etapów”.

Akop i Sylwia Szostak rozstali się po 10 latach małżeństwa! Poinformowali fanów o swojej decyzji

Niestety, teraz media obiegła nieoczekiwana wieść – para właśnie ogłosiła swoje rozstanie! Akop i Sylwia za pośrednictwem Instagrama opublikowali post, w którym poinformowali, że ich drogi się rozchodzą, wspominając o „latach starań i terapii”:

Chcemy się podzielić się z Wami naszą bardzo osobistą decyzją. Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą. To nie jest żart, ani nagła decyzja podjęta pod wpływem mojej (Sylwii) ostatniej nieobecności – zdecydowaliśmy się na rozstanie. Chcemy podkreślić, że mimo tej zmiany, nasz wzajemny szacunek pozostaje niezmienny. Nie będziemy wdawać się w internetowe dyskusje ani antagonizować się nawzajem. Nadal łączy nas wspólny biznes, który zamierzamy razem prowadzić. Życie nieustannie nas zaskakuje, czasem nawet bardziej, niż byśmy się tego spodziewali.

Wzmianki o terapii, „poszukiwaniu harmonii” i „unikaniu konfliktów” zszokowały niczego niespodziewających się fanów, dla których Szostakowie w social mediach wciąż tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Zaledwie rok temu wspominali swój „szalony ślub po trzech miesiącach znajomości” w programie Izabeli Janachowskiej, a jeszcze dwa miesiące temu para publikowała wspólne romantyczne zdjęcie z podpisem:

Gdyby ktoś mnie zapytał: jakie jest moje ulubione miejsce na ziemi. „To obok Ciebie”.

Kim jest Akop Szostak? Wielki twardziel o miękkim sercu

Sylwia ponownie odniosła się do swojego rozstania w relacji na InstaStories, gdzie dodała:

Dzisiaj wjechał do was post, jak wjechał. Szczery, prawdziwy i odnoszący się do prawdy, w której w tej chwili żyjemy. Jeżeli ktoś z was ma zamiar nas rozliczać z tego, że publikowaliśmy treści związane ze związkiem i uczuciami, a teraz podjęliśmy taką decyzję — to możecie sobie darować, bo nikt z nas nie będzie z tym wojował.

Rozstanie „Szostaków” bardzo rozemocjonowało fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a na jeden z nich Sylwia zdecydowała się odpowiedzieć.

Sześć dni temu post, że mąż zakochany po uszy w żonie. Rozumiem, że decyzja bardziej została podjęta przez żonę – zauważa jedna z internautek.

Gwiazda fitness ujawnia, że kryzys pojawił się już kilka lat temu:

„Została podjęta wspólnie już kilka lat temu. Kilka lat temu – w kontekście kryzysu, który już wtedy się pojawił. Nie nie udawaliśmy związku. Po prostu przez ostatnie lata próbowaliśmy go kleić „– przyznała.

IG: sylviafitness

IG: sylviafitness

IG: sylviafitness

IG: sylviafitness

IG: sylviafitness

IG: sylviafitness

IG: sylviafitness

IG: sylviafitness

IG: sylviafitness

IG: sylviafitness

IG: sylviafitness

pasekkozak